Chcem pribrat!

Príspevok v téme: Chcem pribrat!
pribrat123

Chcela by som sa Vás spýtat jak mam ist na to?...mam problémy sa priznam ze malo jem ale chcem to zmenit jemi zle zoseba neznasam sa chcem troska pribrat necitim sa dobre denne jem dva krat aj to najmenej musim to zmenit nemate nekdo mi nejako poradit jak nato? musisa cvicit viem stym som zacala ale jak dalej nekdo nema sksuenost?
alebo ze co by som mala jest? ale myslim zdrave jedla ne nezdrave....abo aspon na tyzden co radite aby som jedla prosim o pomoc
dakujem

pribrat123

maruska-hej hej prave ze to ja nechcem nezdrave sem tam sa moze ale ja ked aj vidim podobne ako pizza hamburger dojde mi zle a prejde mi chut jest na cely den aby som bola urpimna..:-/ aja neviem hladal som uz vsade co moze pomoct a s hormonmy co mi pravdepodobne najviac chyba stym sapchat nechcem to tiez neni dobre...

maruska123

no zas samou nezdravou stravou by som priberanie neriesila..aby si potom nemala vysoky cholesterol alebo nejake ine problemy

pribrat123

kleopatra:dakujem:Ppizzu nemam rada ..najhorsie je ze som alergicka a este mam alergiu aj na mlieko mam exem odmalicka som si zvykla ze vela veci nemozem...bolo cas ked som zacala brat antikoncepciu ze osm pribrala no ale ja som si zvykla uz aj to zase schudla odvtedy nic..a viem ze kebysom aj tych 5kg pribrala bych sa citila lepsie citim sa jak sama kost :(...

kleopatra4589

Ahoj.. ak sa chces stravovat zdravo, je dobre pit nutridrinky ako stravovy doplnok- vraj sa z nich pribera...

z nezdravej stravy radim pizzu.. aspon mesiac kazdy den a zarucene priberies.. :))