Sucha plet na tvari

ZuZaNa157

sucha plet bol aj moj problem - nastastie dnes uz to nie je, kedze pouzivam www.annemarieborlind.sk :)
pri takychto problemoch je podla mna podstatne pouzivat kvalitnu a prirodnu kozmetiku :)

alfabeta

Vyskušajte na preliečenie krémy AA HELP z aakozmetiky.
Alebo prírodné, čísté na hydratáciu a premastenie: AA ULTRA VÝŽIVA, AA CITLIVÁ PRÍRODA...........

nicce

mne sa tiež teraz cez zimu strašne vysušila pleť...tiež mám až také suché šupiny....aj na tvári aj na rukách....ja si dávam na tvár len normálny krém Balea, taký ten telový kokosový v pollitrovom kýbliku a je to ok....aj na ruky je fajn....i keď na ruky si častejšie dávam len indulonu, takú tú ružovú, dezinfekčnú...určite to bude počasím, ja to mám presne tak ako ty, cez leto, ked je teplo sa lesknem a v zime toto:)

bobkaa

Peter, tym, ze je vonku taketo pocasie, potrebujes plet premastit a hlavne chranit. Investuj do kvalitnej kozmetiky. Moja sestra mala tiez vysusenu tvar. Najnovsie pouziva krem z Biodermy, vola sa Atoderm Nutritive a je s nim maximalne spokojna. Vraj bol za super cenu.Ja mam velmi rada Biodermu, pomaha mi, ale mam skor opacny problem ako ty :/

Sestra09

Peter...kedze mam cez zimu velmi suchu plet, pouzivam energizer z pomarancovych kvetov annemarie borlind a denny krem ll regeneration.ale neviem ci mas zaroven aj citlivu plet alebo nejake alergie, pretoze predtym ked som mavala problemy s pletou som pouzivala dermakozmetiku dado sens, extroderm intenzivny krem.hm neviem skus si popozerat podla tvojho typu pleti alebo im napis do bioporadne ako som to urobila ja a doporucili mi presny program starostlivosti a co by som ako mala robit. keby nieco, daj vediet.pa

kindervajkoo

skús od AVON hydratujúcu masku, má taký modrý obal s vločkami, je to v tube.. je to určite kv§li tomu počasiu, no táto maska naozaj pomáha :) 3x do týždňa ju nechávam vstrebávať 30 minút a potom ju zotriem vodou na vatovom tampóne..

ŠI

skús napríklad 100% čistý mandľový olej Natura House, je perfektný na všetky typy pleti, nemastí. rýchlo sa vstrebáva a hlavne odstraňuje suchosť a šupinatosť pokožky