Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?

Príspevok v téme: Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?
Zuzka1818

Dobrý deň. Chodím na SŠ, a jeden môj spolužiak(18) je ešte stále panic. Nieje to žiadny tragéd, je pekný a aj inteligentný, a o dievčatá nemá núdzu. Práve preto nechápem prečo ešte nemal sex. Chodil s mojou kamarátkou, ale k ničomu neprišlo, hovorila mi že nechcel pristúpiť ani na orálný sex... Asi mu niekto musel v detstve nejak veľmi ublížiť, keď má teraz taký blok. Myslíte si že by som ho mala donútiť ísť k sexuológovi? On asi nebude chcieť, ale ako ho presvedčiť že sexuológ mu pomôže a vylieči mu ten jeho sexuální blok? Nemáte niekto kontakt, poprípade skúsenosti s dobrým sexuológom z Bratislavy? ďakujem

blondula

robis teraz anketu po skole a pytas sa ludi,preco je tvoj spoluziak "este" panic ??
preco by mal mat nejake problemy ?? su ludia,ktori proste nechcu mat hned sex,mozno caka na tu "pravu"... je to jeho vec,myslim si,zeby si sa do toho nemala starat !

tralalaaaaa

Tebe jebe? Čo sa doňho staráš, či je panic a odkiaľ si vzala, že musí mať nejaký blok z detstva? Hladáš mu pomoc akokeby mal nejakú vážnu chorobu......

Maoam

Zuzka, ze by si ho ty velmi rada toho jeho panictva zbavila? ;-D

je to uplne OK, byt v 18 panna/panic, skor je to velmi pozitivne a v dnesnej dobe cenna vec, ked mnohi mladi sexuju od 14

arnie11

Byt panic v 18 je OK. Problem skor vidim v nazore ze ak je niekto v 18 panicom tak musi mat nejaky problem. Najdu sa aj muzi co su panicmi aj v 30ke, a nemusia to byt len knazi.

sweater

a napadlo ma ako vies ze je vobec panic? zato ze sa odmietal ku*vit s tvojou kamaratkou? mozno len nieje na taketo "vztahy"

AdamKrt

Keby to bolo opacne - chalan povie o 18 rocnej babe, ze mas ist k sexuologovi, ze nechce trtkat, tiez by to bolo divne ? Preco je to divne u 18 rocneho chlalana ? Ma rozum, ma svoje dovody.

Skor tu psychologa potrebuje asi Zuzka1818, aby jej to vysvetlil :)

xy:)

nechapem, preco sa do toho staras. vobec to nie je tvoja vec. a vobec pochybujem, ze by si ho dokazala vobec k niecomu donutit, si snad jeho frajerka?

sweater

zuzka :D:D prosimta ty sa do neho nestaraj je to uplne normalne, chalan je uplne normalny, to skor pochybujem uz o tebe...