Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?

Príspevok v téme: Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?
Zuzka1818

Dobrý deň. Chodím na SŠ, a jeden môj spolužiak(18) je ešte stále panic. Nieje to žiadny tragéd, je pekný a aj inteligentný, a o dievčatá nemá núdzu. Práve preto nechápem prečo ešte nemal sex. Chodil s mojou kamarátkou, ale k ničomu neprišlo, hovorila mi že nechcel pristúpiť ani na orálný sex... Asi mu niekto musel v detstve nejak veľmi ublížiť, keď má teraz taký blok. Myslíte si že by som ho mala donútiť ísť k sexuológovi? On asi nebude chcieť, ale ako ho presvedčiť že sexuológ mu pomôže a vylieči mu ten jeho sexuální blok? Nemáte niekto kontakt, poprípade skúsenosti s dobrým sexuológom z Bratislavy? ďakujem

paganstorm

moja, ty sa hlavne staraj o svoj sexualny život, nie každy musi byť od 13tich radodajka/kurevnik, ak by mal niekto navštiviť sexuologa, tak si to podľa mňa ty

lost

Mozno to nie je blok, mozno len nie je promiskuitny ako nie, ze Zuzka1818? :D

(slusnejsie to uz napisat neviem, sorry :D )

ufff

ja som druhácka na výške mám 20 . A tiež nemám za sebou sexuálnu skúsenosť,tiež nemám núdzu o nápadníkov (vysoká,štíhla blond,) a čo máá byť ??? Preboha,ved toto je každého osobná vec, to fakt musíš riešiť veci do ktorých ťa nič ?? Ach dievča,dievča spamataj sa...

J111

Ano, silno nabozensky zalozeny taky, co si to robi sam? Ste sa zblaznili? Co su to za blbe reci, uz je to davno prekonane!
Nechaj ho na pokoji, budes ho mat dlhsi:DDD

GRANDE KA...

Nechaj ho na pokoji a nestaraj sa do jeho sexualneho zivota. Nie kazdy clovek musi uz mat v 18-tich rokoch sexualne skusenosti hoci aj napriek tomu, ze dobre vyzera. Mozno je hlboko nabozensky zalozeny a veri, ze stastny buede len vtedy, ak bude mat v sexe iba jednu partnerku na cely zivot a chce si byt isty, ze ta, s ktorou pojde do postele, bude jeho prva a zaroven jedina, na cely zivot. Mozno prave preto, ze je inteligentny, vie, ze je nebezpecne zneuzivat svoju krasu takym sposobom, ze sa bude chodit na diskoteky ozierat a uzivat si sex na jednu noc kazdy vikend s inou a bez ochrany, kvoli comu by sa mohol nakazit, alebo kvoli comu by mohol riskovat, ze ho nejaka ku. ... uda za znasilnenie a bude chciet odskodne napriek tomu, ze s nim bola dobrovolne, pripadne ze ho nejaka ku. ... uvedie ako otca svojho dietata a on bude musiet platit alimenty, hoci by aj dieta nebolo jeho. Co je zle na tom, ze mlady a inteligentny chalan nechce riskovat, ze si poskodi zdravie, alebo svoju povest? MOzno je hlboko moralne zalozeny a nikdy by neurobil to, o com by nechcel, aby niekto iny urobil jemu. Mozno chce ist do maznelstva ako panic, ale na druhej strane to iste ocakava aj od svojej buducej partnerky. Ja na tom nic nenormalne nevidim, pokial je to vzajomna dohoda dvoch partnerov a netreba im ziadneho sexuologa. A tebe zase netreba, aby si chlapcovi rypala do jeho sexualneho zivota. Nechaj ludi na pokoji, nech si kazdy zije svoj sexualny zivot podla svojich predstav a podla svojho svedomia.

jajka001_

zuzka, si normalna? za prve, co ta po tom. za druhe, je uplne normalny. asi nejde po kazdej slapke ako kazdy iny tvoj rovesnik.