BB krém Garnier

Mirka1001

Ja som si kupila 5ml vzorky toho originalneho BB kremu zo stranky www.coolbeanz.sk. Som velmi spokojna. Nikto ani nespozna, ze na pleti nieco je, ale krasne zjednoti a rozziari plet. A je skvely na kazdodenne pouzitie.
Odkaz pre Lenku: plet treba kazdy vecer dokladne odlicit aj po pouziti BB kremu

Ph0eb3

Dnes som si ho kúpila a vyskúšala. Sadol mi perfektne a pekne kryje. Samozrejme treba ho nanášať na očistenú tvár, vtedy zakryje nedostatky a nerobia sa šupinky, ani nezanecháva na tvári mapy, pôsobí veľmi prirodzene.
Ak čakáte kryte ako tona make-upu, ste na omyle. =)

jankaaaaaaaaa

samozrejme ze ano :D tvar si treba kazdy den ocistit bezohladu nato ci je na nej nejaky bb krem, alebo makeup, alebo puder, alebo "nic"

lenka.b

Ahojte, chcela by som sa opytat ci sa tento BB krem moze nanasat na tvar denne, a kedze to nieje make-up tak potom sa nemusi ani nejako odmalovat??? (skor ma zaujima druha cast otazky o tom odmalovani) diky

phatastish

No..ja si ho zajtra idem kupit do DM..ale je jasne ze to bude asi nejaky ,,odpad,, od Garnier. Treba si kupit original BB z Korei a vtedy uvidite rozdiel. A aj tak...BB nieje v podstate make-up, cize je skor pre tu neproblematicku a hladsiu plet. Jasne ze ked si ho da na tvar niekto kto ma uplne broblematicku plet a navyše si kupi zly odtien, tak jasne ze vysledky nebudú ziadne..Nazvala by som ho taký ,,ľahký krémik,, :D

skúsená

ja som si kúpila BB krém od Garnier aj svetlý aj tmavý a môžem s rukou na srdci napísať, že nič moc...aspoň také zázraky ako sľubuje sa nekonali, make-up to určite nenahradí...V lete ako ľahký make-up to áno a ja osobne si myslím, že je to krém pre mladučkú a bezchybnú pleť, čo jej dokonalosť ešte viac zvýrazní. pre tie čo ju majú nedokonalú isté sklamanie....

scarlet402

včera som si kupila BB krem od garnier a maximalna spokojnost plet zostava prirodzena odtien som kupila ten svetlý a nelutujem

lenulka

baby ja som dnes bola v DM a pri stojane kde majú garnier krémy sú také ,,brožúrky,, so vzorkou, tak som si jednu uchmatla. Je taký hustejší a mastnejší čo na moju suchšiu tvár dobre padne, pretože ostatné make-upy mi len urobili akokeby šupinky. Je pravda, že normálne si kupujem make-upy č. 2- 3 a tento je na svetlú pleť a je mi akorát, nekryje 100% ale to ani make-up za 12€ vždy musím použiť korektor. Myslím, že ja si ho teda kúpim...

chinema

Garnier bb krem nwm ci je dobry, ja osobne som ho neskusala a ani nechcem lebo nic dobre som na nho nepocula. Dneska som si poziadala o zaslanie toho praveho bb kremu vzorky zdarmo. Tak sa uz tesim a mozno ak bude fakt taky ako sa o nom vravi, tak si ho objednam