prečo to tak je?

Príspevok v téme: prečo to tak je?
kindervajko4

Ahojte.. Mám problém a celkom dlhý príbeh.. Takže komu sa nechce čítať, nemusí, hlúpe komentáre mi naozaj nepomôžu.. Som násť ročná a celé to začalo jednou hlúpou pusou, keď sme obaja boli mierne opitý. Páčil sa mi už od začiatku ako som ho spoznala, začali sme spolu tráviť skoro každý druhý deň, bývali sme ešte s jednou mojou kamrátkou.. Začalo to smerovať k vzťahu, bolo všetko krásne, mala som pocit, že po všetkých sklamaniach, budem mať chlapca, do ktorého som zalúbená hlavne povahovo, no aj vzhľadom, až som sa toho bála.. Mala som pocit, že je pre mňa až moc dokonalý.. avšak preda mal jednu chybu.. bol kurevník, avšak nikdy si to priamo nepriznal, tváril sa že je na vzťahy a že ak babu naozaj ľúbi, nepodvedie ju. Raz sme spolu boli vonku - a stalo sa to, že iný kamarát mi povedal, že s ním, ktorým som sa už pomaly mesiac aj niečo riešila by vedel lúbiť moju kamarátku, ale mna určite nie. Vtedy to bola pre mňa bolestivá rana, avšak zvládla som to, stretávali sme sa v tej istej partii ďalej, avšak menej.. Náš "vzťah" pokračoval, boli sme spolu v rakúsku, nebozkávali sme sa len keď sme boli opitý, začínalo to byť vážnejšie.. hovorili sme otvorene o vzťahu, on chcel stále čas.. až prišlo an to, že sme sa asi mesiac nevideli, pretože som dostala zaracha.. prestal mi písať, akoby na mňa zabudol.. vtedy sa v ňom niečo zrejme zlomilo.. odtvtedy sme boli spolu už veľa krát, no nikdy to nebolo také ako predtým.. pusu mi chcel dať len keď bol opitý, a ja som ho začala preto odmietať - chcem vzťah, nie hlúpe kurvenie sa. Povedala som mu to, a uzavreli sme to, že sme kamráti, pretože on vraj hladá babu ktorú by naozaj vedel hľadať a zatiaĺ si chce len skracovať čas čakania na ňu.. to bolo rovno 100 takých rán.. takže ja som dievča na skrátenie si chvíl?.. snažila som sa s ním prerušiť kontakty a vzťahy, ale nešlo to.. písali sme si, bol na mňa milý, rozumeli sme si, chodievali sme von - aj s kamarátkou, zriedka sami..to, že som do neho zalúbená popieram aj sama pred sebou a už sama neviem kdo som, ani čo cítim.. a to všako kvôli nemu.. už neviem aké oblečenie by som si kúpila sama - vždy myslím na to, čo by povedal na to on.. a takto ej to pri všetkom.... No teraz, keď moja kamrátka - o ktorej už tak dávno hovoril, že by ju vedel lúbiť, je nezadaná, moja existencia v jeho očiach zmizla.. a ak mi náhodou napíše, je maximálne nepríjemný, nadčím sa mi už logika pozastavuje - na čo mi vôbec píše?.. prestáva o mňa javiť akýkoľvek záujem (kamarátsky, či iný), pri tom som mala pocit, že sme si toto obdobie rozumeli viac, ako on s ňou... Táto kamarátka je takmer moja jediná, najlepšia, a sama povedala že ho nechce.. ja viem že za to nemôže, nie je to jej vina, že sa mu páči vaic ako ja, no toto neni prvý krát kedy ona žiari medzi chlapcami a ja som len také dievča do ktorého si len každý kopne, bokovka. ju vie každý lúbiť, ju chce každý seriózne.. a ja stále žijem len v jej tieni.. nezávidím jej, ale prečo je to vždy takto?.. som rada keď je aj ona šťastná, prajem jej to.. už som jej niekoľko chalanov dohodila.. fajn, je krajšia, možno zlatšia, no nemám pocit, že som kurva, neprijemná, úplná škrata, alebo podobne.. už chcem byť aj ja šťastná!... myslíte že je problém vo mne? zasekla som sa na jednom chlapcovi a už an neho neviem zabudnúť? alebo nie som naozaj dostatočne atrkatívna? mám kruhy pod očami a akné - čo sú dve veci ktoré ma trápia už od nepamäti.. no ona nemá ani jednu z týchto vecí.. tak preto je to tak?... ďakujem všetkým tým, ktorý si to prečítajú a ešte vaic tým ktorí mi aj povedia a napíšu ich názor.. Ď.

sandrra

lebo mu sluzis len na skratenie chvil, kym pride ta, o ktoru bude mat sku-toc-ny zaujem, neviem co na tom nechapes

janicka765JE

je pravda, ze pokial ta chlapec bozkava iba ked je pod vplyvom alkoholu, tak to skutocna laska nie je a mala by si sa od neho odputat a hladat si chlapca, ktory ta bude mat skutocne rad!

moma123

Prečo keď sa začnem viac baviť s chalanom že už to vyzerá ako keby sme spolu chodili mi začne byť nepríjemné s ním tráviť čas?... Alebo aj keď s chalanom chodím tak po niekoľkých dňoch mi začne byť nepríjemné s ním byť von alebo si len tak písať? Prosím poraďte...

kacorita

Hm prečo je to tak Tažko povedat. Ale myslim si že to bola tvoja prva laska? Prve sklamanie. to boli, ale každy si tym prejde. Raz sa nad tym budeš len smiat. Ale radim ty aby si čo najmenej nanho myslela, vždy ked ty pride na um tak začni niečo robit, nemysliet naho, zahnat myšlienky niekam inam. Možno ty to pomože:)

kindervajko4

myslím že máte obidve pravdu.. no chlapec sa s ňou dal prváte teraz dokonca dokopy, takže už vôbec nechápem.. ale ďakujem za rady :)

Brenda

tak z toho co si napisala som usudila ze problem je v tvojej kamaratke a nie v tebe. ten chalan je este bud mlady alebo sprosty.ked chce tvoju kamaratku tak by ti to mal povedat a netahat ta za nos.tvoja kamaratka je evidentne jedna s tych bab co dobre vedia ze oni nikdy nebudu mat nudzu o chalanou.lebo ich (skoro) kazdy chce.aj ja som mala taku kamaratku a tiez som bola len ta druha ta co stala v tieni.a prestala som sa snou bavit a som v popredi ja.ty si musis verit a kaslat na to ze mas vyrazky ja som tiez mala vyrazky a co kazdy ich ma.to vobec neni podstatne. ty si musis uvedomit ze niektory chalani su svine a treba si vsimat na nich co robia ako sa spravaju a tak potom usudit z toho ze aky je ten chalan ci je kurevnik alebo nie. a nepozerat len na to ze ci je pekny alebo nie...:)

jajka001_

za prvé , to je puberta a prve vztahy, naivne predstavy
za druhe, nelubis jeho ale lubis predstavu o nom ktoru si si vytvorila lebo potrebujes lasku. zidealizovala si si ho a nevies sa z toho prebrat. poobzeraj sa aj po inych chalanoch, urcite sa najde lepsi
za tretie, zacni ho konecne ignorovat lebo si z teba robi rohozku, zavola ti , ozve sa ti, ked ma chut, nie je to kamos
a vies preco ju chce? lebo ona ho nechce. tak to chodi.
akne a kruhy pod ocami nech ta netrapia, skus kozmetiku, mejkap, budes sebavedomejsia
hladaj partnera ktori ti bude nacuvat a bude ti oporou