Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Potravina

xdanielax

tuky by som nejako neriesila, skor tie sacharidy na vecer.
vecer pred spanim jedz biely tvaroh, ak sa da .) posyp si ho skoricou (nie skoricovym cukrom) ak ti nechuti len tak.

a rano je dobre jest aj napr. cerealie ale lepsie su ovsene vlocky. Ak ti ovsene vlocky nechutia samostatne, je dobre si do nich nieco pridat napr. aj trochu nejakych ochutenych cerealii, orechy, hrozienka, med, lanove semienka, skoricu, kakao, jogurt........ cokolvek ti chuti + si tam daj aj ovocie kludne. Napr super je ovs. vlocky s bananom. alebo hocijake ovocie, ktore ti chuti.

reprak

No a sa vratim uplne ku prvemu prispevku..xD
Tie cerealie si možem rano kľudne dať ako raňajky s mliekom?

Alebo napr. teraz..Jem ten ochuteny tvaroh..Ma 5,2g na 100g..Cely ma 200g..Neni to veľa tukov pred spanim?
A ešte 14,1g sacharidov na 100g..

xdanielax

no ale ved sa vobec nevyspis :-)) ty, co rad spis :D
v lete byva neskor dost teplo, to je pravda, no ved skus, uvidis ;)
ja tiez rada beham tam, kde nie je vela ludi. Nastastie viem kam ist, aby som ich stretla len nevyhnutny pocet. dnes som bola okolo obeda na prechadzke so psom a stretla som (presli okolo mna ) dokopy asi 6 ludi pocas dvoch hodin a to som v hlavnom meste :DD

ja si zemiaky obcas pokrajam, uvarim a potom ich hodiim na chvilku na panvicu okorenim a su super :) + trochu masla alebo oleja aby neboli uplne suche - ak si na tej panvici nerobim aj maso.

reprak

Ta nakoniec som to len tak nakrajal,okorenil a hodil na pekať trochu oleja a tie zemiaky tam vysypal..Dalo sa to zjesť,ale boli take suche..Taže už to viac krat nebudem robiť..TO radšej zjem tu rybu s chlebom..

A k tomu behaniu..Prečo nie?
Veď akurat bude vychadzať slko a vtedy je tak nadherne+to že vonku nikto nebude je na nezaplatenie..

xdanielax

preco by si chodil cez prazdniny behat tak skoro rano? :)
inac tie zemiaky, mozno by bolo fajn ich predtym trochu povarit, aby si ich nemusel zbytocne dlho zapekat. jak si to nakoniec spravil?
ja som dnes vecerala: kur. prso, a jak som to robila na panvici pokrajala som na to kus kapusty (normalna hlavkova, biela), okorenila - trochu podusila aj s tym masom, kym maso nebolo hotove a ta kapusta taka polomakka - a bolo to suuuper! vyborna priloha. A na tanier som si este pokrajala kusok salatovej uhorky. mnam :)

reprak

Ja som tak rozmyšľal že cez letne prazdniny budem chodiť behať asi,keď mi to dovtedy vydrži..Tak okolo tej pol 5 rano..

Inač..Budem si robiť ryby po odcvičeni a nemam k tomu nijaku normalnu prilohu...
Tak si chcem spraviť zemiaky..Teda pečene..
Jak ich zapecť v rure? To stači len narezať a hodiť na pekač alebo jak to vlastne?

xdanielax

:-) tak som zvedava, ako si pochutis na tofu. Snad je to aj celkom zdrave.

Ja mam dnes vecer na plane beh, ale uz zacinam spekulovat, jak sa mi nechce... tak neviem neviem teda, ci aj dnes moje svedomie zafunguje, alebo nie :-))

xdanielax

v tom pripade si tie olomoucke nekupuj :DD ne su plesnive ale maju taku svoju typicku aromu :)))) avsak len 0.1% tuku a vela bielkovin. Ale fakt su take ... ako to nazvat - specificke :D

a som sa celkom vyspala inac, a prave pijem kafe. moja zavislost.