Dokonalý Make-Up

Príspevok v téme: Dokonalý Make-Up
beauty:d

Ako každý človek, mám na tvári mikroskopické neviditeľné chĺpky. Asi viete, o čom hovorím. Keď si však dám na seba make-up, tie chĺpky mi vidno. Chcela by som sa spýtať, ako mám dosiahnuť, aby ich nebolo vidno, ale bez použitia depilácie alebo epilácie tváre. Je na to nejaký špeciálny make-up?

natali:)

to mojko na to potrebujes kvalitnu linku najlepsie su linky-fixy- ja mam osvedcenu linku od manhattanu s japonskou tusou-je zarucene najlepsia..
a ak chcete mat tiene na ociach cely den,tak na to odporucam Eyeshadow Base tiez od Manhattanu-mala by stat okolo 180Sk,a je urcena specialne pod pudrove tiene.

liliaa

a ked uz je rez o make-upoch, tak poradte nejaky perfektny, ktory je na zmiesanu plet, je nenapadny a dokonale kryje. vela by som chcela od makeupu, ze? :)))

mojko

nevie niekto ako dosiahnut aby sa cierna linka nerozmazavala a nezmyvala sa?? ja to robim tak, ze si ju dam aj na hornu linku z vnutra oka...ak chapete ale aj tak to moc dlho nevydrzi...
a s tym ruzom mas pravdu

bosorka

viete ako vam dlhsie vydrzi ruz?pery prepudrujte,naneste trocha makeupu,len zlahka dajte ruz a lesk.ja to tak robim a vydrzi trocha dlhsie

anetqa

no ja sa v tom vela nevyznam ale poviem ti ze ja pouzivam emulziu od nivea..je to podobne ako make-up..pekne ti zjednoti plet zakrije co je potrebne a aj tieto chlpky ..nebudu proste..vidiet