ma umenie buducnost?

Príspevok v téme: ma umenie buducnost?
bezpecnostny

Naco sa dnes venovat umeniu? Ked vidim piacssa,co vsetko vymyslel, kolko toho objavil a skumal a to vsetko oproti 2 tisicrociam ked sa smery vyvyjali po storociach (ale to je jedno, no), a ked si predstavim to polstorocie vyvoja po nom, tolko talentovanych ludi, a dnesne umenie, kde je dovolene vsetko a kde sa vsetko aj uskutocnuje, kam to smeruje? Dnes kazdy robi experiment a kazdy obraz, napad aj namet sa uz aspon 100 krat otocili v cykle v tej istej kombinacii. Teraz je ,,kazdy" ,,umelec". Je to nanic. Neviem, ci ma vyznam sa tomu venovat alebo jednoducho skoncit, ked sa svetu nic nove priniest neda. Iba neustale obmienane veci. Celkovo nemam svetu co ponuknut, naco v tom pokracovat.

michellepfeiffer

Absolutely, art has a vibrant and enduring future. descargarsnaptube.org The nature and forms of art may evolve with time, reflecting changes in society, technology, and culture, but the essence of artistic expression and creativity remains a fundamental aspect of human experience.

lost

hej hej :D dnes sa niekomu rozleje mlieko a je to umenie :D

ale tak, ak to clovek robi pre potesenie, tak preco nie :)

*inko

coby nie..zacni kreslit po stenach :))))
alebo ak mas dar nemusis ho pretavit vzdy iba na papier, navrhuj dizajn predmetov... ja bych si vedela predstavit vela zaujimavych veci, co by sa este dalo spravit :)