vraska hnevu

Príspevok v téme: vraska hnevu
tristan7

Zdravim, myslite si,ze je normalne, ze 21.rocny chalan ma az tak vyvinutu vrasku hnevu(medzi ocami) ze ta vertikalna ciara je vyrazna aj v pokojnom stave mimiky, doslova to tam svieti. Som z toho zufaly, predsa len clovek sa ani nemraci, ale prave ta ciara budi dojem, ze som stale zamraceny, mam z toho dost velke komplexy, (botox, kyselina hyl. je riesenie na par mesiacov, takze v tomto to nevidim) ):

Lienka...

Tiez mam vrasku medzi obocim.

1. Chodila som na botox 4 roky kazdych pol roka. Jedna dávka stoji 100 eur. Prvy krat mi vobec nezabrala, musela mi dat opakovanu davku a nasledne mi vydrzali jednotlive dávky iba pol roka. Nepoznam nikoho u koho by vydrzala jeden rok ako sa pise.

2. Ak je vraska mierna, botox ju vyhladi ale nie uplne. Ak je hlboka treba vypln kys.hyaluronovou.

3. Ide to velmi do penazi tak som prestala a do pol roka je vraska spat.

4. Ziadny krem ani serum na to nepomoze. Vsetko je iba klamliva
reklama

5. Ostava mi iba tu vrasku trpiet. Vrrrr

alicazazrak

Ja môžem na jemné vrásky, začínajúce doporučiť určite ošetrenie galvanickou žehličkou dixo :) používa ju aj moja mamina

dagmar12

Tiež mám strašné vrásky, presne ako ty na čele aludia sa ma aj niekedy pytaju či sa hnevam alebo čo.... Kremy na toto veru nepomožu už :/

dagmar12

Tiež mám strašné vrásky, presne ako ty na čele aludia sa ma aj niekedy pytaju či sa hnevam alebo čo.... Kremy na toto veru nepomožu už :/

geekygirl7

www.realself.com

ak nevies po anglicky, hod si to do google translatoru.
Odporucaju botox a ak vraska nebude vyhladena az potom vypln. Ta zena je ale podstatne starsia od teba. Pochybujem, ze ty to mas take hrozne, podla mna sa na to len moc sustredujes.
Dalsie veci:
Nemrac sa. Mozno si to neuvedomujes, alebo sa mracis v noci, potom by ti mohli pomoct frownies(googli), vyzera to smiesne, ale odnaucis sa mracit a nebude sa to zhorsovat.
Kyselina retinová v kreme napr. RetinA - jedna z mala veci, ktora ma podlozene ucinky na vrasky. Zazraky ale necakaj a u nas je len na predpis (na akne).
Mozno mikrodermabrazia alebo chemicky piling by to mohli zlepsit.

tristan7

xxxxx: ty to beries nejako velmi optimisticky ako vidim:)
ale ako som pisal uz predtym, botox ti nepomoze ak tu vrasku tam mas aj ked nepouzivas mimiku..
ako aj ja sa snazim to prekusnut, ale ked ja sa uz bojim aj do zrkadla pozriet, jedine v sere to az tak nevidno,

xxxxxxxxxxxx

ja ju mam tiez uz od "mlada" nenosila som slnecne okuliare ako mlada a stale som zmurila ocami a prisla som na to ze mam aj zly zrak a do dialky som tak dobre nevidela preto som aj na tabulu sa skerila :D no co uz... ja ju beriem...ale priatel mi stale vravi co sa mracis :D aj ked nemam pocit zeby som sa mracila...mozno uz automaticky stahujem "medzi-ocie" to som si vsimla sama na sebe ked pozeram nejaky film :D ja sa chystam na botox ked skoncim skolu do vtedy to nema zmysel :D nech vidia moj hnev!!! :D