domace posilovanie , strava

Príspevok v téme: domace posilovanie , strava
BashQa

caute potrebujem radu no mam asi 157 cm a 52 kg ale mam velke stehna , zadok a brucho. Rozhodla som sa po vianociach zacat dbat o svoju postavu 5x do tyzdna doma cvicim 20 min. Beham na bezeckom pase 3 serie z kazdeho po 12 - brusaky, brusaky na sikmej lavicke a skracovacky .. No povedala som si ze neskor ked vypraujem brucho urobim nieco so spodnymi koncatinami. Lenze jeden a ten najvacsi problem je stravovanie ako by som sa mala asi priblizne stravovat? Ked ja chodim do skoly a potrebujem desiatu . Obedujem az okolo druhej pol tretej . Dakujem za pomoc a mozte sem pridat aj typi na cviky diky :)

Milky

Spalovace.. neviem ci funguju. Lipo ThermX LKarnitin a pod.
Podla mna to je len na vytahovanie penazi. To co posobi, je urcite zakazane, ci pod prisnym lekarskym dohladom.

sweater

kasli na umele pripravky, casom si telo zvykne, najskor to neprehanaj aby si sa neznicila, ked pojdes nato postupne budes mat taky dobry pocit, a o tom to je hlavne o tej psychike, necakaj vysledky hned.. ale ono to pride a nemakaj na maximalnu zataz, treba si merat tepovu frekvenciu, pogoogli si o tom je toho vela ako spravne nato :)

xdanielax

BashQa - nerozmyslaj nad tym ako by si nieco "oklamala" (a zbytocne vyhodila peniaze).
radsej spomal v behani, striedaj s chodzou, aby si dlhsie vydrzala.
A system, najprv schudnem jednu partiu a potom druhu je uplne pomyleny. Neda sa chudnut (alebo priberat) len do konkretnych partii.

BashQa

sweater :D ja po 20 min. Umieram!:D dobre vediet ze od 20 min. Sa azcinaju spalovat tuky. Rozmyslala som aj nad spalovacmi tukov. Mate niekto s tym skusenosti,

Milky

Ako radim kazdemu, zakladom su plastove nadobky a nachystanie stravy den vopred.
Tie 4 minuty na zjedenie urcite najdes. Ked si tam das jogurt, ci ovsene vlocky, ci bebekeksy, ci jablko, urcite stihnes..

sweater

ked chces zhodit zaklad je ten beh, daj sa aj ine, ale ked behas ok len 20 minut je kratko, od 20 min sa zacinaju spalovat tuky.. zacinaj pozvolna ked niesi zvyknuta cvicievat ale po par tyzdnoch behavaj urcite dlhsie