Otazka na muzov - Bozkavanie po orale-sex

Príspevok v téme: Otazka na muzov - Bozkavanie po orale-sex
Fleur du Mal

Vezmite danu situaciu:
Dievca vam spravi oral pekne do konca, do ust, prehltne (teda v ustach ziadne stopy po semene nezostanu).
Mali by ste problem dat jej pusu? Teda nie taku pusu ze iba dotyk pier, normalny bozk, jazyckovu.
Komu by to vadilo, komu nie?
Je to taka viac-menej anketa, viem ze kazdemu vyhovuje nieco ine len chcem vediet aky nazor ma VACSINA. Ci to vacsine prekaza, ci by s tym vacsina mala problem.
Dakujem.

Naex

Mužský ejakulat má chuť a vôňu podla toho,čo muž zje.Teda ak niekoľko hodín pred orálom bude jesť pomaranč a piť pomarančový džús,tak potom bude mať žena pocit,že prehĺta toto ovocie.Samozrejme,že to muž nesmie kombinovať s cesnakom, alebo pivom.

wreck

poharkova, sex je pre chlapa aj o dominantnosti. preto ked to do teba zakonci a ty to prehltnes, tak tu potrebu uspokoji. je to taka ta situacia, ze zena je podriadena. tym, ze on tvoje tekutiny prehltat nemusi, je akoby na koni a moze prezentovat a uspokojit tu svoju samciu nadradenost nad tebou.

Poharkova

A môžem otázku? chlap to vôbec nejak vníma že to semeno žena prehltne? páči sa mu to?
lebo ja mám pocit, že ten môj to berie už ako samozrejmosť...a ja to robím rada, na druhej strane mi aj chutí - milujem mentolky a jeho "výstrek" mi mentolovo chutí:)mňam mňam..... a pusu mi dá potom len na čelo:D lebo sa smeje, že keď mi dá potom pusu (a ešte sa chvílku objímame) tak že to cíti:)a nevadí mi to, chápem ho.

kvakina

Fleur du Mal

dakujem za odpoved vyskúšam to tak ... asi to bude tou životosprávou bo nefajčí a nepije sem tam ale nie každý den.

Fleur du Mal

kvakina
hm, skus to robit tak ze si das jeho penis co najhlbsie do krku ked pojdes do konca, potom by sa ti mal vystriekat prakticky do krku a tam uz nemas chutove pohariky, nemala by si to velmi citit :)
inac ak ti nechuti konkretne semeno iba tohto partnera, moze za to zivotosprava, vraj je to horsie ak pije alkohol alebo fajci, ja neviem. taktiez urcite lieky mozu ovplyvnit chut semena.
Inac ja na to velmi nemyslim, proste to prehltnem, pride mi ze je s tym menej starosti ako to este vypluvat, navyse po tom nie je bordel :P

jaja8
dakujem za odpoved :)

kvakina

Fleur du Mal

mala by som na teba otázku moc mi nechutí semeno ale rada by som aj papala nevieš mi poradiť ako by to mohlo ísť aby som to v ústach moc necítila?

Fleur du Mal

lulu22 to nevadi :) Ako, nejde len o oral samotny, ide o oral do konca, ci muzom vadi sa po tom bozkavat so slecnou, ci maju nejaky problem s predstavou ze v tych ustach bolo ich semeno atd.
A odo mna tiez nikto nevyzaduje aby som prehltala... :)

lulu22

ja sa priznám, že nikdy som žiadnemu môjmu priateľovi neprehltla semeno :D ako popravde, ani to žiadny nevyžadoval odo mňa.. ale keď už priateľovi robím orál a ideme sa potom milovať, nevadí mu bozkávať sa..