Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

J-kvetinka

Možem byť tehotná, keď som mala pohlavný styk dva dni po skončení menzesu, antikoncepciu neberiem, partner mal kondom, ale urobil sa mimo mňa. Súrne potrebujem odpoveď. ďakujem

Ivv

Ahojte,

ak som mala pohlavny styk v ovulacnom obdobi (12. -14.den) s pouzitim kondomu (ktory sa nepretrhol).. mozem aj napriek tomu ostat tehotna? Dik

Ivv

Ahojte,

ak som mala pohlavny styk v ovulacnom obdobi (12. -14.den) s pouzitim kondomu (ktory sa nepretrhol).. mozem aj napriek tomu ostat tehotna? Dik

Ivv

Ahojte,

ak som mala pohlavny styk v ovulacnom obdobi (12. -14.den) s pouzitim kondomu (ktory sa nepretrhol).. mozem aj napriek tomu ostat tehotna? Dik

Sex Godess

Jedna vec ma zaujima. Od neska poobedia ma maternica tak "pali", ze mam pocit, ze mi treba cikat, ale cikam tak normalne. Mozem byt v tom? K oplodneniu malo dojst pred 4 dnami. Sa mi to zda skoro na priznaky, este mozem byt aj nachladnuta, ale neviem z coho. :-)

Sex Godess

milusca- Vsak ano, to je jasne. Ale ja som to nejak nesledovala presne na dni, ze kedy bude ovulacia. Kedze po vysadeni HAK toto bol moj treti cyklus pocas poslednych 6 mesiacov. Dva sli uz pekne za sebou, ale tazko sa mi hadalo, ze kolko dni od poslednej, pretoze posledna bola v januari, potom april, maj a teraz cakam dalsiu. Vyzera, ze je to okolo 16 dna. Ono my sme si to uzivali aj pred ovulkou, ale bolo to asi trosku viac ako 72 hodin pred, cize uz tie stare vykapali. (Pravdepodobne)

No nevadi. Uvidim o dva tyzdne, ak nic, tak si to odsledujem lepsie na dalsi mesiac. Ja sa neponahlam, takze sa hadam trafim skor ci neskor. :-)

neviem112233

prosíím váás ked som mala sex s chalanom .. aa nespravil sa mimo.. lenzee ked sa utrel o takych 15 minut siel zase do mna aa bez kondomu a neviem ci máám plodne dni.. moze byt nieco z toho?? :(.. uz som upllnee zuufala :( dakujem velmi pekne za radu :)