ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

rony26

napisat do temy : "Forum - Pripomienky na Admina" a podla vzoru ostatnych poziadat o vymazanie a pripojit link na tuto temu

tinkuska

rony ok, sak robit si mozes co chces, podla svojho vedomia a svedomia.. rada by som tuto temu zmazala, aby nedrazdila aj inych ludi :) co mam preto spravit?

rony26

ok, ospravedlnujem sa, mohol som zvolit vhodnejsi sposob...aj ked taketo kopirovanie robim dost casto a zatial sa nikto nestazoval :)...ale dam si nato odteraz pozor

tinkuska

jajka uvidime, ale mala si pravdu v tom ze dnes to riesit nebudem ked pride trochu pod parou :)
rony, tak sa to dalo aj inak napisat, mne to nepripadalo ze si mi chcel pripomenut iny nazor, ale urobit zo mna nejaku kofu, co povie raz tak raz onak. Ja z nicoho neobvinujem partnera, taka nie som, urcite veci ma hnevaju, a som uz v tomto vztahu dlho, ze som potrebovala pocut aj nazory druhych, a bohuzial tu nablizku nemam nikoho objektivneho, a toto forum nie je najstastnejsi napad na riesenie nejakych zlozitejsich problemov. Asi skusim psychologa :)

rony26

neviem preco sa ta tvoje vlastne slova tak dotkli...ja som ti chcel len pripomenut, ze niekedy sa da na problem pozriet aj z inej strany, tak ako si to urobila v minulej teme...keby som sem dal link na celu temu tak by si ma asi ukamenovala, ale mojim cielom by nebolo ta "odfajcit", ale ponuknut ucelenejsi pohlad na diskutovany problem...k osobnym invektivam sa zo zasady nevyjadrujem

tinkuska

jajka presne tak, ja nechcem odtialto utekat, nemam preco, porozpravame sa najprv, uvidim co povie, a podla toho sa zariadim, nech sa uz bude diat hocico.

jajka001_

tak ked sa citis dostatocne silna, ze ta nezlomi tak sa skus s nim dohodnut. ale neverim tomu.
vies ked raz vytiahnes paty z domu, tazko ta uz pusti dnu, aby si si tu svoju polovicu nabytku vzala.
ale stale su to len veci.
ide hlavne o teba.

tinkuska

rony a co to je trestne? nevediet sa rozhodnut? to uz co je? ak si niekto povedal nazor tak na čo uz prispievate? či som sa ta nebodaj dotkla? lebo aj ty si jeden z tych, co sa nevedia a nie su schopni o zeny postarat keby bolo treba. Lebo trafena hus zagága. Ale ako pisem, toto forum je uz dlhsie o tom, ze tu furt radia tí istí ludia, aj ked a v tom nevyznaju, a ked clovek neurobi ako oni "poradili" hned ho tu odfajčia, ze naco tu pise a vylieva si ziale. Jak keby toto forum bolo vase osobne vlastnictvo.