Ako odplašiť chalanov

Príspevok v téme: Ako odplašiť chalanov
Meretseger

Mám takú, povedala by som veľmi nezvyčajnú otázku. Pred týždňom som ukončila vzťah s priateľom. Pred ním bol ešte jeden, na ktorého som bola tak naviazaná, že keď ma nechal, totálne som sa zosypala a odvtedy nie som schopná vo vzťahu fungovať (a tiež existovať bez žiletky, takže to bola pekne bolestná skúsenosť).
Netúžim po ďalšom chalanovi (ani dievčati), a to na pekne dlhú dobu. Poviete si, že ma to prejde, ale nechcem si to dovoliť. Potrebujem sa dať sama dokopy a zvládnuť konečne HPO, pretože zrejme to je hlavná príčina môjho chybného fungovania.
To však neznamená, že sa začnem zanedbávať, prestanem dodržiavať hygienu a podobné veci:) Práve naopak, chcem byť príťažlivá, schudnúť, etc., ale jedine sama kvôli sebe, kvôli tomu mizernému sebavedomiu, ktoré stále nemám.
Čo potom s prípadným nápadníkom? Ignorovať, prípadne dať jemne najavo "tiahni" (jo, čo je to jemne?); jednoducho, ako dávať mužom najavo, že nemám najmenší záujem?

pravy huhu

Otazka je, ci si zosypana, alebo nie. Ked o seba dbas a chces byt pekne, tak zosypana urcite nie si. Skus radsej vymysliet nejaku vacsiu chujovinu a na to si zalozit temu.

lesan.ka

To, ze ale nebudes mat o tych ludi zaujem ako o potencialnych partnerov neznamena hned, ze ich musis uplne ´odpalkovat´, ved si mozes hladat iba kamaratstva. ;) Ja som v tomto napriklad taka ako Blondula, ak nemam zaujem o vztah, pozvanie na kavu prijmem, ale vzdy dodam, ze v ramci kamaratstva. A je treba samozrejme stanovit aj urcite hranice - ako neflirtovat a pod.

blondula

to bolo cisto teoreticky myslene :DD väcsinou s muzmi co ma nijak nepritahovali a mali o mna zaujem som na kavy nechodila :D