chalani pačia sa vam blondýnky, špinavy blond, alebo brunetky?

LETICIA

luciaaaaa no neviem neviem, v tomto ma nepresvedci nikto, a tomu ver, keby si stala vedla mna dajme tomu na foto, tak prva udriem do oci ja a tak mozno siva myska a to som sa uz pytala aj vela ludi, mali rovnaky nazor ako ja. je to len moj nazor, ciernovlasky su viac sexy, atraktivnejsie, maju tmavsiu pokozku, nie ako steny pripadne solarkove, alebo od slnka cervene steny. este ked je pekna, tak platina blond, ale nie zlta, to vyzera ako ked krava ocura vlasy a od cpavku.

wreck

ked to tu tak citam, pracovat v cisto zenskom kolektive musi byt pekne tazky trest. na tych historkach asi bude kus pravdy.

xy:)

myslim, ze je jedno, kto ma co na hlave, dolezitejsie je, co ma v hlave. ale ked uz o vlasoch, tak hlavne nech su zdrave a leskle - dlhe a rozstiepene su fakt hnusne. nemozem vystat farbu bordo a cervenu, ked v tom niekto vyzera vyslovene zle

pozri-

wanda.atlas.sk

WRECK
...tu mas nejake blondinky od prirody-ale zda sa ze blondinami nechcu byt...ktovie z akeho dovodu...

...uz tu niekto pisal-ale mam taky isty nazor-na farbe vlasov nezalezi-nezalezi na tom co mas na hlave-ALE V HLAVE :))))
...mne pride velmi smiesne ked niektora zena chce byt za kazdu cenu blondina-da si blond farbu-ale nerozmysla nad tym ci jej to pristane...a takych poznam dost :))))

...kazda farba je pekna ak to pasuje k tipu pleti...a nie je pravda ze blond farba je hnusna a vyblednuta-ak su zdrave vlasy-moze byt KRASNA...ale krasne mozu byt aj cierne vlasy,rysave,hnede a vela inych farieb...pravdaze nie zelene :)))))
ja som bola blondina dlhe roky-teraz skor musim vlasy farbit na tmavsie...

dellya

ja som ryšavka s blond melírom ..

ale mne ako žene sa tiež páčia brunetky.. prídu mi také viac sexy a sebavedomejšie, záhadnejšie ...

blondínky mi prídu také obyčajné a už tolko vtipov je o nich, že sa s tým aj stotožnujem :D

dalshod

..ja mam radsej blondinky...mne na ciernych vadi-sorry baby, ze keby si neoholili tvar a ruky alebo co s tym robia, tak vyzeraju ako my muzi ...a vsade po svojom byte nachadzat tie hrube tmave dlhe vlasy, fuj... stacilo mi uz, dakujem.. hnede su vacsinou nuda, rysave maju pehy-to sa mi aj hnusi chytit... blondiny su zenskejsie, etericke a hebke..sry za realitu..

hmmmm

Najlepšie to urobí prirodzená blondína, ak si dá čiernu farbu. Bože, vyzerá potom ako smrť. Bledá pokožka a čierne vlasy... bŕŕŕŕ´...