chalani pačia sa vam blondýnky, špinavy blond, alebo brunetky?

Emiiii

toto je čo za téma? :D sa tu hádajte na debilinkách, veď každá žena je krásna! môj názor je, že nech má farbu akú chce, ale svoju ! nie odfarbená bleee :D prirodzená krása rulezzz ! :D

bibbba

preco? nahodou to dobre povedal. kazdy ma svoj typ. ale ked je niekto spatny v tvari to uz asi tazko vlasmi napravi. chapes.

34dfsdf34

Baba musí mať predovšetkým peknú tvár :) Ked ma peknu tvar tak može byt aj modrovlasa :) ...Viete... ved čo s toho ked je v tvari opica a je blondinka alebo čo .. :D pochbyujem že by si ju vybral taky čo ide po blondinkach len preto lebo ma blondave vlasy :D

ciernovlasaa

Ja som dlllhovlasa ciernovlaska so snedou pletou a velkymi ocami... muzi lapaju po dychu ked ma zbadaju... :-) Ale klamala by som,keby som povedala, ze ciernovlasky su krajsie... krajsia je ta zena, ktorej dana farba ozaj pristane.. mne cierna velmi pristane, zatial co ina zena je uchvatna ako blondinka... mne ako zene sa paci jedine vyrazna cierna alebo takmer peroxidova blond(ale na zdravych vlasoch, nie na slame.). Hnede odtiene su nevyrazne a nudne a cervena pristane naozaj iba velmi malemu percentu zien.

jbcsi

ved to je hadam jedno ze ake ma baba vlasy nie??to by bol dusevny mrzak keby si babu vyberal podla farby vlasov.ide o to ako posobi a ako zaujme.a prefarbit sa na blond len preto ze dakto povie ze take baby su najkrajsie je vysledkom zakomplexovanej osoby ktoru pravdepodobne zbavili svojpravnosti ked si nevie vybrat farbu podla toho co sa paci jej...asi tak nejak

bingham

Leticia...uplne s tebou suhlasim...blondinka vedla tmavovlasky nema sancu...a moze robit co chce...aspon u mna je to tak :))

Izabelka_MT

hmmmm mne osobne sa moc čiene vlasy nepáčia ...ale ked ich má baba čo sa jej hodia aj k pleti, obočiu, očiam tak prečo nie .. vtedy to je pekné ...lebo je veľa takých čo svoje vlasy majú bledé a sa farbia na čierno ...to potom vidno že to je neprirodzené tak isto ako ked sa dá čierna na blond :) ...mne osobne sa viac páčia bledšie ..no nemusí byť blond ...ja mám niečo medzi blond a hnedou momentálne ..a ked som sa raz dala na tmavo tak každý mi vravel že vyzerám otrasne .. no čo už :) ale teraz sú skoro len také baby že bud vlasy len blond alebo čierne ..no nechápem :))

S/M

ja hlasujem za ciernovlasky, a je jedno ci v glamour looku ako Dita von Teese, alebo v oriente ako Kim Kardashian, proste sme vyraznejsie. Aj co sa tyka licenia tak na ciernovlaske vzdy viac vynikne licenie, kazdy detail, ako na blond, pretoze cierna si moze dovolit viac farieb, viac odtienov... o obleceni ani nehovorim....takze back to black ladies :)

S/M

ja hlasujem za ciernovlasky, a je jedno ci v glamour looku ako Dita von Teese, alebo v oriente ako Kim Kardashian, proste sme vyraznejsie. Aj co sa tyka licenia tak na ciernovlaske vzdy viac vynikne licenie, kazdy detail, ako na blond, pretoze cierna si moze dovolit viac farieb, viac odtienov... o obleceni ani nehovorim....takze back to black ladies :)