Mykoza?alebo co s tym

Príspevok v téme: Mykoza?alebo co s tym
Pimpusqa

Ahojte,tych tem je tu milion,precitala som si zopar.mam problem teda taky ze uz par dni mam biely husty vytok zapachajuci.Vcera som si dala canesten-ten 6 dnovy...cize..no hnusny to pocit :/ale co uz...pomoze este nieco?nie velmi by som sla ku gyne aj ked ma to asi neminie,na prehliadke som bola zatial len raz...problemy som doteraz zaidne nemala....bude sa vomne musiet rypat?alebo iba poviem aky je problem..to je asi velmi fantazijne :Ddakujem za rady:)

eva345

skus tu tabletku navlhcit vodou, mala by sa jednoduchsie zavadzat
alebo si precitaj pribalovy letacik, nepisu tam nic o aplikacii?
ja som mala vaginalny krem, k tomu bol aj plastovy aplikator, takze sa to klzalo... este mi napadlo, skus si kupit tampax tampony s aplikatorom, vyber tampon, vloz tabletku a tak skus zaviest, malo by to ist lahsie :)

Pimpusqa

inak...co by sa dalo pouzit aby to strkanie tak nebolelo?ja nvm...sex som este nemala a teda dost to boli hlavne ked je posva sucha:/

Pimpusqa

No beriem zatial ten canesten uvidime ci pomoze,odporucila mi ho lekarnicka.....bojims a ale ze vypadne ta tabletka neviem mam stale taky divny pocit :/..je to prvykrat co berem taketo tabletky takze je to dost divne :/

amandine

najlepšie je ísť k lekárovi, urobí výter a na základe výsledku dá cielenú liečbu na konkrétny problém. ak však nemôžeš k lekárovi, kúp si mycomax 150, je to len jediná tableta a dopĺňaj probiotiká pravidelne vo zvýšených dávkach dlhodobejšie. najlepšie na tieto vaginálne mykózy sú super dophilus.