Chlpaté ruky

Príspevok v téme: Chlpaté ruky
janka3387

Ahojte.Mám strašne veľa chlpov na rukách :/ a je mi to velmi nepríjemne :/.Aj keď mám tmavú pokožku ale chĺpky sú dosť tmavé:Chcela by som sa opýtať na nejaké rady.Či by som si ich mohla depilovať depilačným krémom.Zakolko by narástli?.Prosím PORADTE :( počula som aj o lasérovej epilácii ale pre mňna dosť drahé. vopred ďakujem

janka3387

ďakujem vám velmi :) ale ja som si epilovala ..epilačným strojčekom kúsok chlpov na rukach :/ a za tyzden dorástli :/ a bojim sa to po celých rukách lebo nechcem tam mat take cierne bodky :/ .. alebo nemate nejaký krém ktorý ZBLEDCUJE CHLPKY? prosim :/

paganstorm

ono je to dosť individuálne, mne nohy do depilačnom kreme Veet vydržia aj tri tyždne hladke a kamoške zarastu za par dni, ak nemaš citlivu pokožku možeš skusiť na ruky aj voskove pasiky, na rukach a nohách to až tak veľmi nebolí :-)

dfg

ja si normalne chlpy na rukach epilujem do strojcekom. nenormalne boli ale co uz. zepilujem, velakrat pretrem pudrom, nejaky den dva este citim bolest ale potom v pohode. nejaky mesiac, dva vydrzia. najskor som sa strasne bala ale teraz nelutujem
a chlpy pod nosom vytrhavam pinzetou. je to zle?

červienka

viem že je to mimo tému, ale včera som si depilovala chlpy pod nosom a dnes ked aom sa pozrela do zrkadla, skoro som odpadla n jednom mieste mám úpne ČERVENÉ MIESTOs ešte viac červenšími bodkami !! Je to velmi vidieť !prosim vac zmizne mi to ”?? Ak ano za aký čas asi ??? Prosim poradte mi , máte s tým skusenosti ??? Prosim

Lulu2011

naniesla mi taku ružovu hmotu na ruky a prilepila pasky a potom strhla, cize epilacia, s korienkami isli chlpy prec

Lulu2011

tak ja neviem v akom stave to mas, ale ja som bola pred cca 5 rokmi cca 2x a nenarastli mi uz nejak, mam v pohode, aj s korienkami vytrhali a nic?