ako dokazete popriet vlastne preferencie?

Príspevok v téme: ako dokazete popriet vlastne preferencie?
beskyd

...a namotavat, resp. snazit sa zbalit ineho/inu nez toho/tu, ktory/a je pre vas idolom? ako dokazete popriet vlastne citenie, ak nejake mate tak, aby ste si v zaujme odstranenia samoty dokazali vsugerovat ze vlastne viete byt aj s niekym inym nez s tym/tou po ktorom/ktorej tuzite ale z roznych dovodov nemozte mat s touto osobou vztah, napriklad preto, ze sami viete, ze si tuto osobu nezasluzite, resp. tato osoba si zasluzi nieco lepsie nez ste vy sami??

jajka001_

lost, najlepsie bude, ked si vyberie nejakeho losera, lebo jej to bude stacit, a beskyd si bude trieskat hlavu o stenu kam so svojom filozofiou zašiel

lost

beskyd sa rad hra na Boha :) resp, aj on da slobodu vyberu :)
neviem preco si myslis, ze ona musi mat top z top..

a pockat, preco si myslis ze LEN ONA si zasluzi top z top ? ine zeny su o nieco menej ?

beskyd

maoam, "ziskat" chcem vselico, ale co sa jej tyka, mam zaujem aby mala top chlapa pri ktorom jej nebude nic chybat po ziadnej stranke, chlapa ktory je top samec s top genmi ktory nieco dokazal, postavil, dal pracu ludom a prosperuje a zaroven jej bude verny, oporou citovou aj materialnou takze tak nejak, len som zalozil temu aby som vedel ci a ako si v pripade niekolkorocnej samoty clovek dokaze (okrem spolocneho platenia uctov)zdovodnit konanie smerujuce k fungovaniu s inou kedze z poozrovania ludi mam pocit ze su si vzajomne dost nahraditelni, takze som sa trocha chcel dostat do celeho toho myslienkoveho pochodu tykajuceho sa tej relativizacie hodnot ako laska, oddanost a podobne.

Maoam

neviem, aka je, ale mozno si ju trocha idealizuje, kedze nikto nie je dokonaly

ale tak vie ona vobec o jeho laske k nej?