Panic

Príspevok v téme: Panic
chcem

Ako mam prist o panictvo, ked ma ziadna nechce. Alebo mozno aj chce, len neviem ako na to. Ano, mozem si zaplatit dievca, ale nechcem aby bola moja prva taka... Ako mozem najst normalne dievca na sex? Ked si budem zacinat vazny vztah, chcem byt skuseny, nechcem aby mi to potom robilo problemy.

xdanielax

povedzme si ale pravdu, keby mi niekto v 25 povedal ze je panna/panic bolo by to dost zvlastne!
a cakat do svadby je este zvlastnejsie. hlavne v dnesnej dobe, ked sa ludia sobasia (ak vobec) okolo 30.

A dost ma prekvapuje, ze taki ludia este vobec existuju. Nie v zlom, ale som fakt uprimne prekvapena. Asi to bude tym, ze vas neni tak vidiet, ako tie 14 rocne slapky.

0vecka

inak zena v 25 panna a muz to sa neda zrovnavat... 90% zien v 25 moze mat sex +- ked si zmysli... preto sa to neberie tak tragicky... z muzmi je to tak ze taky chlap proste nevie ako na to...

0vecka

podla mna je wreck dost mimo... proste mi pride dost odveci tento dnesny model rodiny... tak to bolo volakedy ked sa rodilov 20tich ... teraz ma clovek trosku casu si to vyskusat a mat menej zavezne vztahy... a vazny vztah si hladat tak pred 30tkou...

natusa42

bud kludny ,prosim ta ..lebo poznam chlapov,aj co do 30- ky boli panicmi ...takze upokoj sa ..viem,ze uz mas na to vek,aby si chcel holku atd,ale proste to chce vsetko cas,a ver mi,ked najdes to spravne dievca pre seba,tak ona nebude hladiet na to,ci vies "ako na to ",ale pojde o celkom ine veci v tom vztahu ,nie o sex,ak samozrejme chces normalny vazny vztah ...

beskyd

no vidis, cize ti z toho vypylva ze tvoje panictvo nebude vadit mozno akurat silno nabozensky zalozenej katolicke, ostatne idu na hotove, chcu si uzit hned, vztahy a sex su dneska rychloobratkovy tovar, nepredas sa, nemas. alebo prisposobis sa, upustis z nejakych zasad, mas sancu, je to na tebe, je to o tvojej hrdosti, zasadovosti, hodnotach a v konecnom dosledku ochote prisposobit sa hocicomu a hocikomu a akemukolvek moralnemu relativizmu.

wreck

ninka2222, nemusi to byt len sen. mne sa to podarilo a bolo to uz v tomto tisicroci. ona panna, ja tiez este nedotknuty. skoda ze si asi pod vplyvom nemenovanej ideologie, inak nechapem tu potrebu pchat do toho svadbu. ak vas spolu neudrzi laska, tak nic na svete. ale to uz je tvoja vec, pokojne to maj tak ako chces. ziadny problem.

inak si to napisala velmi pekne. ak by som mal znovu moznost, chcel by som to aj ja tak prezit. cakal som do 23 a nelutujem ani jediny rok.