Plánujem tehotenstvo v 2012

Nela41

Baby a keď sa oplodní vajíčko napríklad asi týždeň pred mrchou a nestihne sa napríklad uhniezdiť tak hrozí, že sa vyplaví čo?

olala

ale neboj :) ja som behom prveho mesiaca zhodila skoro 5 kil...potom som 5 mesiacov stala na vahe a teraz pomalicky priberam. teraz som na vychodzej vahe ale kazdy mesiac to kilecko ide.este ze mi ostavaju uz len necele dva mesiace :)

malickaaaaa

Fuuha, tak to cumim... :-O v piatom mesiaci ved to by som vyschla na kost :D
Citala som rady po nete tak urcite poskusam nieco s toho, lebo citim ze moja vaha ide riadne dole :-(
Vdaka za reakciu podporila si ma psychicky :))
Pekny dnik ti prajem

olala

no moja odpoved ta moc nepotesi.stale sa to neustalilo :DDD ale je pravda ze je to trosku lepsie.uz blinkam tak raz za tyzden. ale aj u mna boli tie zaciatky najhorsie.zlepsovat sa to zacalo tak v piatom mesiaci.to si asi nechcela pocut :( ale tak u teba to moze byt uplne inak :)

malickaaaaa

Olala vdaka za rady, si ma povzbudila ze nie som sama ;-)
...este len 5tt, je mi strasne tazko cele dni, mam pocit ze moj zaludok vobec nepracuje... vracala som len tuto sobotu zatial a to som zjedla marhulu, mandarinku a jablko...
a inac nic mi nechuti... bojim sa aby to neublizilo tomu malemu...
Kedy sa ti to ustalilo, ze si mohla jest vsetko?

olala

ale pockat!teraz klamem...ma napdlo ze prve mesiace som sa dopovala jablkami,kedze mi bolo stale zle a vsetko som dala von tak jablka boli jedine co mi ako tak ostali v zaludku a nerobili taky bordel :)

olala

mala by si hlavne vela pit.mne nepomahalo ale inak vobec nic.tak som jedla to co slo lahko von :( zelenina ovocie a tak...

malickaaaaa

Babule prosim Vas co poradite na nechutenstvo? alebo ako zlepsit travenie... mne je zle vkuse,od rana cely den :(