Večne len ja ...

Príspevok v téme: Večne len ja ...
nikto...

Nemyslela som si ani vo sne, že budem dohnaná až k takejto veci ale už neviem komu by som sa mohla ja zdôveriť ... som maturantka a teraz by ma mali trápiť (aj to tak je) iné veci ako sú vzťahy no aj tak .. ešte som v živote nemala vzťah s nikým. najprv som si myslela že za to môže moje \"sebavedomie\" teraz však už vôbec nemám tušenia čím to je. naokolo moji priatelia a známi bezproblémov nadväzujú vzťahy aj hlbšie a krásne, no ja sa dostanem maximálne na úroveň \"kamarátstva\" keď aj nájdem niekoho, o koho mám záujem.. pointa tohto príspevku bude asi taká, že mám strach, kedy sa toto konečne zmení.. nechcem byť sama celý svoj život a keď som sa hrabala v tomto fóre našla som príbehy žien ktoré už majú po 30 a stále su sami a ich príbehy sa nie tak veľmi odlišovali od toho, čo prežívam. možno je trochu prehnané myslieť takto vopred no úprimne mám strach ... prosím ak to niekto nedokáže pochopiť, nech nepíše hlúposti alebo posmešky.

alenka_maxova

ahoj, zazila som cosi podobne...Hoci s mensimi prestavkami som mala kratkodobe vztahy, nikdy to nebolo take to "naozaj". Bola som z toho zufala a priblizne ked som bola v tvojom veku, naozaj som sa bala, ze ostanem uz sama...Bola som z toho dost smutna, chcela som len niekoho, s kym by som si dobre rozumela, kto by ma vedel potesit. A vtedy som si akosi uvedomila, ze neustale nieco taketo riesit je hlupost. Skus si kazdy vecer pred spanim predstavovat, ako niekoho mas, ako si stastna, ako vam je spolu dobre. Mozno to bude zniet ako dake "bachorky", ale to, na co myslis odraza to, co sa ti v zivote deje. Mysli pozitivne, vela sa smej, chodievaj vonku na slniecko, tes sa zo zivota a uvidis, ze aj laska pride. To co vysielas smerom k ludom sa ti vrati :) Drzim palce