Nymfa?

Príspevok v téme: Nymfa?
fííha

caute..uz mam v poslednej dobe pocit, ze sa zo mna stane nymfa..alebo ja neviem. S priatelom sme mali vzdy super sex vzdy...ale teraz (2týždne) zacal robit jednu praktiku, ktorá sa mi strasne zapacila a neda mi spať?? Len co si na nu spomeniem som hotová... zaspávam vedla priatela po sexe o 24.00 a uz o 6tej(niekedy aj skor) som hore, lebo to chcem? Uz si pripadam sama pred sebou trapne. Je to normalne, ci mam zajst k psychologovi? alebo co mam robiť? ps.: zatial si priatel nestazuje, ale po case by to liezlo kazdemu na nervy

diana

Musim povedat,ze aj mne sa tato poloha paci.Par krat sme to s partnerom vyskusali,ale teraz uz dlho nie a mne je trapne mu to hovorit.Tiez mam problem dosiahnut orgazmus,ale pri tejto polohe to ide raz dva.Uz pri myslienke na nu som vzrusena...

fíííha

som rada, že ste ma upokojili :) že som normalna...mozno vas sklamem, ze pre vas je to stará vec ktoru poznate. Ale pre mna je to novucicke :) ked lezite na brusku zadok mate zdvinuty a tak vas priatel lize a niekedy obcas pri tom pouzije vibrátor. Mna priviesť k orgazmu bolo velmi tazke..tak 15 minut...ale teraz uz po 2 minutach som hotová. Takze preto je to pre mna take užasné. P.s.: ja poznam chlapov co im to vadi stale sexovat, a staci im to len sem tam....No a anonymnik...aj ked s priatelom mame aj sme mali vzdy uzasny sex...a casto...tak aj tak ma podviedol...

l

Milá Fííííha....ja si tiež myslím, že je to v poriadku. Teraz je tá nová metóda pre Teba niečo výnimočné a krásne a hlavne novučičké, tak Ti to veľmi chutí...ale aj Tebe sa to možno časom "zunuje alebo zovšední" a Tvoja extra chuť sa utlmí....Neboj...podľa mňa je všetko ok...a mimochodom: nepoznám chlapa, ktorý by sa sťažoval na prebytok sexu...xixixi.
A nechceš nám tú novú praktiku Tvojho partnera prezradiť??? Nech aj my si nejako spetríme naše radovánky....

anonymnik

je to uplne v norme, je lepsie kazdy den sulozit s milovanou osobou,nez sulozit raz za tyzden a bat sa, ze to robi s inou...