potravinova alergia strach

potralergia

ahoj
ano viem,je to kostkove ovocie,orechy,korenova zelenina...takze je toho vlastne dost,ale urcite nechcem kvoli tomu zmarnit sancu,takze dufam,ze to dorbre dopadne a ze nebudem mat nijaky problem,vdaka za povzbudenie :)

xdanielax

ahoj, no ja mam alergiu. Na NEZISTENU potravu :D
a je to vzdy taky risk niekam ist. Ked som v civilizacii tak ani nie, mam svoj "pohotovostny balicek" - to si predpokladam dostala, mam aj tu injekciu - Epipen - aj ked si neviem predstavit, ze by som si to pichla :D a zatial sa mi este nic nestalo :-)
Horsie to je, ked sme niekde na chate alebo tak, dalej od ludi..to si vzdy davam pozor nech nejem nieco co nemam vyskusane, nejake nove korenia hlavne.. i ked ozaj neviem z coho to mam. Asi je to uz aj trochu taka paranoja, ale lepsie nez tam dostat nejajku necakanu reakciu.

Urcite ale neodkladaj svoju sancu ist pracovat do zahranicia :) aj tam existuju alergici, keby nieco, isto ti bude mat kto pomoct.

a vies aj na co konkretne si alergicka?

maruska123

preco by si mala mat strach? ved aj v zahranici su lekari..ak vies na co si alergicka tak aky mas problem?nechapem..mne to pride skor ako vyhovorka