Farba na vlasy

jankaaaaaaaaa

tak mohlo by sa to podarit, ale robit si sama melir.. neviem neviem. ja by som to isto doma neskusala. alebo nech ti to spravi kamoska nejaka..

Chameleonka

baby ja mam take hnede,dam na to odfarbovac,potom skusim dat slabo blondatu hnedu farbu a kebyze si to premelirujem in home ? ja som u kadernicky nikdy nebola

Heatherka

hej mam ho cele precitane.su tam fakt dobre rady.indigo farbi na cierno. a vymyva sa rychlejsie ako henna. cize tyzden budem mat vlasy ok, ale potom uz nie, ked sa vyzmyva. zbytocne davat :)

jankaaaaaaaaa

zda sa mi ze som kde si citala, ze do henny treba pridat indigo aby stratila ten oranzovy odlesk, ale neviem presne ako to funguje. super forum je dlouhevlasy.cz tam je o henne vela popisane

Heatherka

mne po 6 tyzdnoch pekne drzala henna. aj prefarbila. mala som najprv gastanovu a potom hnedu. teraz mam hnede vlasy s rysavym lesokm v svetle ale chcem sa ho zbavit, nepaci sa mi. urobil to ten gastan a citron:D

cize teraz prefarbujem s hennou a cisto hnedu aj ked sa mi to asi nepodari, kedze henna prirodzene ma stale nadych do cervena.

smi myslim, ze by si mohla prejst na hennu aj potrebujes len taky nadych. a nemusis davat na hlavu zbytocne chemiu + vlasy budes mat kvalitnejsie

jankaaaaaaaaa

no hovorim. je to o citlivosti vlasov. ja mam vlasy kvalitne aj mi farba relativne dlho vydrzi, teda narozdiel od tych bezamoniakovych.
vlasy som zacala mat poskodene asi po roku farbenia na blond. taks om presla na inu farbu a vlasy su v pohode
aky odtien vlasov mas po henne??

simi1

Uvazovala ale mozem si ju dat aj ked som si pred mesiacom dala normalnu farbu? Niekde som citala ze henna sa moze dat len na prirodzene vlasy alebo ak neboli vlasy farbene niekolko mesiacov, ci toto tiez nieje pravda? :)

Heatherka

no mne ide skor o kvalitu vlasov ako o trvacnost. ale to je trend dnesnej doby, ze ide zdravie na ukor krasy ... co uz. ocobne som presla na hennu. trvacnost nejaku extra nema, ale nepadaju mi konecne vlasy.

aj ked sediny to tak dobre ako farba neprekryje...

Heatherka

no mne ide skor o kvalitu vlasov ako o trvacnost. ale to je trend dnesnej doby, ze ide zdravie na ukor krasy ... co uz. ocobne som presla na hennu. trvacnost nejaku extra nema, ale nepadaju mi konecne vlasy.

aj ked sediny to tak dobre ako farba neprekryje...