Myslim na brata svojho priatela

Príspevok v téme: Myslim na brata svojho priatela
Karin-BA

Mam 24, s partnerom sa pozname 6 rokov, z toho 2 roky zijeme spolu v byte. V lete tohto roku som prvykrat nazivo spoznala jeho brata lebo bol v zahranici dlhu dobu, spoznala som ho a nemozem na nho prestat mysliet. Sme casto spolu, ci u nich (tiez ma partnerku) alebo u nas, alebo na diskoteke, proste par krat do tyzdna sa vidime. Neviem si pomoct a stale myslim na nho, co mam robit ? nemozem si ho vobec vyhnat z hlavy, super si s nim rozumiem, je velmi pozorny a mily, nechcem nikomu ublizit a radsej na zle ani nemyslim, pretoze jeho priatelka he tiez zlate ziena, ale co mam robit so svojimi pocitmi ?! :-(

zuzinka 20

jejda my zeny sme take domyslave , ked chceme:)...aj mne sa niekedy zda ked je niekto ku mne mily ze aha tak to uz musi ku mne daco citit, no tak mozno citi, ale len sympatie, a to nie je predsa zakazane:)..
hmm skor si myslim, ze si treba zvazit co mas, zze nie vsetko co sa blisti je zlato, a ze mozno keby si sa dala s nim dokopy tak by si s nim ani nerozumela, tvoj vztah s priatelom prisiel do stereotypu, tak pretomas take pocity, ale zase 6rokov si s nim bola a tak ti muselo byt s nim aj fajne ked si snim tak dlho:)..no a kzdy vztah sa dostane do takych tych kolaji kedy sa ti zda take trosku bez stavy...skor pomenuj pocity k svojmu terajsiemu frajerovi, preco si ho vazis, preco si snim tak dlho, ako travite svoj cas..

AdamKrt

1/ kup sí plastovy lavor
2/ napusti do lavora studenu vodu
3/ hod do studenej vody 10 kociek ladu
4/ posad sa do lavora.

Ked to znova na teba dojde, pokracuj uz len od bodu 2.

Karin-BA

radsej by som si vyhodila z hlavy jeho brata , lenze je to tazke ked byva o panelák dalej a vidim ho skoro kazdy den, ale budem musieť

jajka001_

stretla si sympatickeho cloveka, co je fajn, ale neznamena to ze sa musis hned zalubit, vobec ho nepoznas a ze bol k tebe mily, lebo si frajerka jeho brata, neznamena ze je taky aj v skutocnosti. hormony pracuju, to je jasne, ale daj si studenu sprchu. mysliet si mozes co chces, kludne snivaj ale zivot nie je sen

zewa

Toto je taky casty pripad zo zivota. Vies ako sa vsetky koncia? Dobre. Prave si si uvedomila, ze tvoj priatel asi nie je to najlepsie, co ta v zivote stretlo. Si dost mladucka a chodit 6 rokov s jednym chalanom je fayn, no po case zacnes rozmyslat, ake by to bolo s tym, ci onym. Je to prirodzene. Podla mna by si sa s nim mala rozist. A jeho brata nebudes mat, ved je zalubeny. Skus polovit v inych vodach. Si predsa schopna dlheho verneho vztahu. A nie je to v zivote tak, ze s prvym muzom s ktorym dlho chodis musis zostat po cely zivot. Vela stastia a odvahy!