Zvracanie žalúdok, zdrava strava, čo jesť

Príspevok v téme: Zvracanie žalúdok, zdrava strava, čo jesť
mišička500-V

Dobrý večer,

25.12.2011 som v noci zvracala a bolel ma žalúdok. Zrejme z prejedenia. 1 deň som len pila vodu a čaje jedla jablko a potom sa začala pridávať len zemiaky dne varené mäso.

Myslíte, že už môžem začať jesť, tak nejak ,,normálne" ?? Inak sa stravujem zdravo a plánujem ešte zdravšie.
Dnes už som fit, nič mi nie je(klop,klop) aj včera. aj predtym už na druhý deň no tak ale to samozrejme nebudem jesť hneď po zvracaní.
Ďakujem vám veľmi pekne.

caw

ahoj. ja som mala taky problem ze mi bolo zle cca 3 mesiace. niekedy som zvracala inokedy mi bolo na odpadnutie. proste zjedla som jednu zemlu skoncila som na zachode. potom dala chlieb skoncilo to na zachode . no a takto som casom zistila ze mi byva zle z peciva. blba muka :D Tak som prestala jest vsetko co obsahuje muku :D 2 mesiace som nejedla a potom mi bolo uz dobre. :D

Saska69

Prosím vás o radu včera som cely deň zvraciala dokonca aj z vody až pokial mi doktor nepichol injekciu. Chcela som sa vás spýtať môžem si dať dnes varené zemiaky potreté maslom a osolene? Tak isto čo sa týka ovocia aspoň mandarínky môžem ? Ďakujem za odpovede,

Zo

Dobrý deň chcela by som poprosiť o radu mávam žlčníkové záchvaty a už si neviem dať rady,býva mi tak zle že už aj zvraciam prosím poraďte mi čo by som mohla zjesť lebo zo všetkého mi je zle už jem iba varené zemiaky ale už ma to nebaví celé týždne na varených zemiakoch :( ....

- mira

Prečo je "normálne" byť súčasťou bravčových rezňov, mliečnych výrobkov, umelo predimenzovaných výrobkov ? Prečo sa ľudia chcú vrátiť k tomu, čo ich doviedlo do stavu, keď telo stravu odmieta a vyvracia, a prečo je "normálne" najesť sa do prasknutia?
Myslím si, že si treba prehodnotiť, čo myslel Hippokrates keď povedal, že jedlo by malo byť naším liekom a ktoré druhy jedla pod tým myslel. Som presvedčená, že zemiaky nepoznal a mäso sa ušlo skôr tým najbohatším, ovocia bolo minimum, aj to neprešľachtené domáce.
Ber to ako skúsenosť, kam ťa dovedie cesta, ktorou sa uberáš.

karolblava

Ak ti uz nic nie je... Ale nas lekar odporuca prve tri dni po zaludocnych problemoch nejest mlieko a mliecne vyrobky a tiez tuky. Po troch dnoch uz nabehnut na normalnu stravu. Zlahka...

RNG

Ked sa prejem a v zaludku mi kvasi a hnije, potlacim to glgom koloidnej striebornej vody, a obvykle to prejde. Ak jedlo sedi v zaludku este dlhsie, o 2 hodiny to zopakujem.. Samozrejme staci len jeden glg a nic ine.