priatelov syn

Príspevok v téme: priatelov syn
matkoka

Som s priatelom 2rok vo vztahu,on ma jednaho 13rocneho syn,ja dvoch synov 17 a 9rocneho.Nemozem si pomoct,ale nemam rada priatelovho syna.Ked pride za nim su vacsiniou u mna..caka aby som ho obsluhovala,kazdu chvilu by jedol.Na svoj vek je hrozne decky,moj 9rocny syn je rozumnejsi ovela,on sa rozprace,ked nema nieco po voli.Zije s matkou a starou matkou v starsom dome na dedine,v slabych socialnych pomeroch,matka je na socialke.Otec-priatel mu zabezpecuje takmer vsetko oblecenie,jedlo.Ja som v podctate sebestacna a to mam zdravotn e problemy,preto mam niekedy zlost na matku priatelovho syna,ze je neschopna..nevie ist vatsinou ani lekarovi so synom.

neva

Ak máš rada priateľa, skús si nájsť cestu aj k jeho synovi. Kedže vyrastá v iných pomeroch ako tvoje deti, zákonite sa to odráža na jeho správaní. Pravdepodobne nemá veľa kamarátov a veľa času trávi v prítomnosti dvoch žien (matky a starej matky) takže sa mu nečuduj. Na jeho matku môžeš mať hnev, ale na syna sa pozri inými očami. To, že je stále hladný,je pri jeho veku normálne.

chlpacina

neviem co teraz? s jeho matkou neurobite nic a s nim postupne, nech sa aj o zem hodi ak chce. ked vyrasta s dvoma zenami tak je poznat nedostatok chlapskej vychovy.. neviem ci sa na nieco pytate alebo co.