Neistota medzi ludmi.

Príspevok v téme: Neistota medzi ludmi.
rola1

Dobry den, Chcela by som sa vas ludkovia opytat, ako sa citite vy v spolocnosti. Ja ked idem niekde niekomu na svadbu, na oslavu, alebo len niekde do spolocnosti, kde je viacej ludi, tak okamzite zacinam mat tremu, zacinam si byt neista, mam strach nieco povedat, aby som nepovedala nieco hlupe, citim sa neprijemne, lebo si myslim, ze ini ma v duchu kritizuju atd... tak len ticho sedim, usmejem sa ak treba alebo poviem nieco, len vtedy ak sa to patri, proste trpim v spolocnosti. je to nejaky problem, alebo je to normalne? Je tu niekto, kto preziva nieco podobne?

J111

Tiez som na to myslel, ze sa mi to asi vrati nejakou drbnutou formou, ale co s tym narobim, ked mi to pride smiesne, tie slova bez r? Nie je to skor normalna reakcia. Jak ja ju podporim? S cim jej pomozem. Snazim sa jej vzdycky cosi opytat, ale povie len: dobje. Vsak mi z nej drbne, uz len ked sa na nu pozriem. Ako sa mas: dobje. Ake darceky si dostala?:
Ah, len take.
No, a potom hovorte s debilom?

lost

Tak ak mas strach ze povies nieco blbe, tak si vezmi, ze kolko blbosti povedia aj ti najextrovertnejsi ludia :) a zahraju to do "autu" resp. zasmeju sa na sebe.. (niektori sice krvopotne tvrdia svoje, aj ked by som mohol nakreslit milion dovodov ze su totaaaalne mimo, a to su vzdelani, VS ludia, ale to je jedno)

Hovorit je striebro ale mlcat je zlato :) cize mozes to zobrat aj takto..

no kazdopadne.. ludia maju radi ludi, aj ked trepu odveci, preco nie.. ved o tom je konverzacia :) toto sa netreba bat.. hlavne v mladosti.. v starobe uz bude mat clovek iny nazor a budu ho uznavat jednoduchsie, resp. to je uz mimo temy..

J111

Ja sa jej vysmievam citlivo, len poza jej chrbat:D Tak ma trapi niekoho moralizovanie... Ona uz oporu ma u mojho brata. Kujca jedno presibane:D
Nie kazdy je dokonaly, niekto sa na slovach bez r aj dobre pobavi, mozem ja za to? Hej, mam desat rokov:DDD Presne si to utrafila.

rola1

j111 Tak si bezcitny egoista, nie? Zrejme dievca trpi pre tu svoju vyslovnost ty chytrak. Ona potrebuje skor pochopenie a pomoc. Nie kazdy ma taku skvelu vyslovnost ako ty. A ty sa jej este vysmievas? Tak toto svedci o tvojej inteligencii, ak ovsem nemas 10 rokov...