Slaba vydrz pri milovani

Príspevok v téme: Slaba vydrz pri milovani
Smutas

Dobry den, mam 21 rokov a mam 20 rocnu partnerku, ktoru milujem. Zaciname zit pohlavnym zivotom. Moj problem spociva v tom, ze niekedy, ked sa milujeme, trva mi 5 minut a potom koniec, niekedy menej, niekedy viac ... stalo sa mi, ze par hodin pred milovanim som sa spravil a ked doslo k spominanemu milovaniu, tak som sa mohol milovat kvazi kolko som chcel, vydrzal som. A teraz ... Tyzden sme neboli spolu a ked k tomu prislo, spravil som par pohybov a koniec. Stve ma to a mrzi ma to, uz len pre to, ze nedokazem priatelke dopriat pohlavne slast ... Bol som operovany na skratenu uzdicku, ktoru mi odstranili, mavam mierne problemy s mocenim uz skoro 2 roky, ale nezistili mi cim to je a prostatu mam udajne v poriadku, doktor mi hovori, ze sam tam mam zapalenu predkozku (nesvrbi) ... t. j. pouzivam Canesten a niekedy Fnugimacidin. Na spodnej casti zaluda mam aj tzv. Hirsuties papillaris genitalis (ako som nasiel na nete) , moze aj to sposobovat nejaku zvysenu citlivost? Moze mi pomoct nosenie stiahnutej predkozky? Viete mi prosim poradit ako si vylepsit v tomto vydrz, alebo ako to vediet oddialit, podrzat alebo nieco? Zalezi mi na partnerke a nechcem, aby sa kvoli tomu aj vztah rozbil. Vopred dakujem za odpovede.

Smutas

Niekedy aj to spomalenie mi nepomoze. Preto neviem, ci mi pomoze masturbacia ( niekde som cital,ze ano,ale ze zas si clovek na to moze navyknut a to nie je dobre), zas ci to nie je niecim inym...Tak chcem aspon tak skusit,ze nosit stiahnutu predkozku a tak si aspon trosku ''otuzit'' zalud nech nie je az tak citlivy a skusat to s partnerkou...

Maoam

v tvojom veku je to uplne normalne

skus sa pred kazdym rande uspokojit najprv sam, potom nebudes mat problem

potrebujes cas a trening, to bude OK