Ako otehotnieť?

tritata

ahojte chcem sa s vami podelit ja som sa tiež pokušala druhy krat otehotniet a nedarilo sa nam skoro trištvrte roka a potom mi jedna pani poradila aby som si kupila v lekarni alchemilkový čaj a trikrat denne ho pila a po mesiaci som bola tehotna a skušali to aj moje zname a mali rovnaký problem a tiež postupne otehotneli

Ivka 1

Dievčatá verte /alebo neverte/dá sa pomôcť pri ťažkostiach s otehotnením pomocou produktov na prírodnej báze.Viac info na maile.

maria m

Ahojte,
rok byvam s manzelom na inom sidlisku. Nenasla som si zatial ziadnu blizku zensku dusu, s ktorou sa mozem porozpravat. Momentalne prezivam krizovove obdobie, lebo nie a nie otehotnieť. Uznavam aj, že sa možno malo snažime. Lenže problem je praca. Obaja skoncime robotu niekedy vecer, obaja vycerpani a sme radi, ze sa mozme porozpravat a ist spat. Inak nez slovne uz spolu ozaj nevladzeme komunikovat. Neviem, ako to zmeniť. Nas problem je ako ta repa, s ktorou dedko a babka nie a nie pohnut. Az ked si zavolali pomocnikov, repu vytiahli. Tak dufam, ze aj tu nasu ,,repu" nam pomoze niekto vytiahnut.

gobka

Máme doma dve malé dcérky no malé pre nás budú vždy malé.Chodia nám už do školy.Začiatkom roka sme sa s manželom rozprávali a dohodli pre naše tretie dieťatko.Veľmi nás to mrzí ale nedarí sa nám.Aj mi každý mesiac čakáme nedočkavo nevieme kde máme hľadať problém možno si to veľmi prajeme.Čakáme všetci štyria kedy k nám príde bocian.Držíme palce všetkým ktorí túžia po malinkom drobčekovi.

nikola21

Ahojte. mame s manzelom podobny problem. po troch rokoch manzelstva sme sa rozhodli, ze je uz cas na dietatko. mame uz dom dokonca aj detsku izbu mame zariadenu. naozaj chyba uz len to male. pred rokom som vysadila tabletky, ktore som uzivala 4 roky. ked sa po roku nedarilo, znovu som zobrala balenie na 3 mesiace. vraj tak zena skor otehotnie. je to hlupost. ubehli 4 mesiace od vysadenia tabletiek a som na tom rovnako. mysleli sme si, ze na to aby sme mali babo staci, ak sa dvaja miluju. ale je to riadna fuska. a ked dostanem svoje dni preplacem hodiny. je to ubijajuce. take co nechcu otehotneju hned. to nie je spravodlive. a vraj nie je dobre ked otehotnie zena hned po vysadeni tabletiek. kamaratke sa narodilo postihnute babo. treba zevraj pockat aspon 3 mesiace, kym sa organizmus neprecisti. baby drzte sa a nevzdavajte to.