je mi smutno

Príspevok v téme: je mi smutno
gama10

asi pred dvoma mesiacmi sme sa rozisli s priatelom pretoze nam to uz dlhsi cas vo vztahu "neklapalo" uz tam nebola fyzicka pritazlivost, sex sme nemali ani nepamatam a ani ma to akosi uz nelakalo a celkovo sme k sebe akosi ochladli, nespravali sme sa k sebe ako milenci, ludia co spolu chodia...ale skor ako kamarati..z tohto dovodu sme to ukoncili a dohodli sa ze ostaneme kamarati nadalej ved sme sa ani nijak nepohadali, nikto nikoho nepodviedol proste sme len normalne ukoncili vztah lebo to nemalo zmysel...v tom case mi bolo fajn zrovna som natrafila na par novych ludi s ktorymi mi bolo super, stale som niekam chodila nemyslela som na somariny, zabavala som sa a bolo mi fajn a vedela som ze expriatela mam stale pri sebe akoby, lebo sme sa dost casto stretavali kamaratsky len, ale mala som taky pocit akoby sa nic ani nezmenilo vzdy mi bol oporou a mala som taky fajn pocit ze je stale pri mne...cize mi bolo fajn az do nedavna..
zistila som ze sa zoznamil s neakou babou s ktorou uz bol parkrat vonku a ja ziarlim..viem ze by nam to spolu uz nefungovalo cize by som ho naspet asi uz nechcela, ale ako teda ze ziarlim? uz sa mi ani tolko nevenuje, povedali sme si ze ostaneme kamosi zozaciatku to bolo intenzivnejsie teraz vkuse nieje doma, asi je vonku s hentou ani neviem kto to je... a ja neviem ci ziarlim na neho, alebo nemozem vystat ze si tak rychlo mohol najst daku nahradu, niekoho s kym travi cas a chce ju spoznavat udajne...tak ja uz si predstavujem ze kazdu chvilu s nou zacne chodit a ja ostanem sama :(...tych novych ludi co som predcasom spoznala uz sa s nimi ani nestretavam lebo tiez maju aj ine aktivity, hlavne teda jeden fajn chalan ktoreho som chcela spoznavat ja, uz je to s nim take plane ze aj vyzeralo ze ma zaujem ale dlhsie sa mi neozval tak asi nie..a neviem ci len ziarlim ze zrazu ja nemam sa s kym stretavat a exfrajer hej alebo preco ziarlim? a je mi z toho smutno, zo mna, z toho ze ja tu sedim doma a rozmyslam ci vobec si niekedy niekoho najdem a on preslo par tyzdnov a uz ma objekt zaujmu..to je hrozne..este k tomu mam isty druh strachu fobie koli ktoremu som dost obmedzovana..kebyze to nemam tak si aj skorej niekoho najdem..ex mi vzdy vravel nech idem k psychologovi len som sa vzdy bala, teraz rozmyslam ze pojdem ze zacnem normalne zit a chodit medzi ludi..lenze mam strasny strach tam ist:( tak len sedim depkujem sa sama a smutna..

rony26

no zvykla si si, ze bol styri roky pri tebe, to nevymazes za par tyzdnov...ale uz spolu nie ste, mala by si si to postupne uvedomit...asi to chce este trochu casu...co sa tyka toho opustania, tak nevidim najmensi dovod...rob co ta bavi, spoznavaj novych ludi, cestuj, sportuj, no hlavne nesed doma a nelutuj sa pri pomalej hudbe

gama10

rony, ja viem, som si toho uplne vedoma ze to tak je..ze ked som mala ludi okolo seba ja, tak ma nic netrapilo a teraz ked nemam a ma on tak mu to nedoprajem:/ a trapi ma to lebo nechcem k nemu taka byt, chcem mu dopriat ale na druhej strane aj ziarlim, predsa len sme boli spolu 4 roky a neni to lahke predstavit si ho s inou babou...a ked on ide von a ja som doma tak ziarlim neviem ci len na to ze ja som sama a on nie, alebo na tych ludi..sama mam v tom zmatok
a nie nehladam si za kazdu cenu niekoho na vztah, ja praveze po vztahu netuzim momentalne, len som pred par tyzdnami spoznala niekoho kto mi lichotil kto bol fajn a myslela som ze sa z casu na cas stretneme, ale tak ocividne som sa mylila a potom som zacala mat take opustacky...ktore raz prejdu, potom sa vratia:) ale byvalemu nic nechcem dokazovat a praveze by som ani velmi nechcela aby aj vedel ak by som sa s niekym nahodou aj zacala stretavat, je mi to take divne mu to povedat, ked donedavna este ziarlil na mna:) a zrazu mu povedat pocuvaj priatelu mam rande a tak...aj ked on mi o tej babe povedal...no neviem

rony26

to co robis je sebecke...sice ho nechces pre seba, ale ani nechces aby ho mala nejaka ina...na vztah ti dobry nebol, ale nato aby ta podrzal, aby bol pri tebe ked to ty prave potrebujes na to uz dobry je...chces ho len nato naco sa tebe hodi a vtedy ked sa ti to hodi...uz si len kupit pistalku, jemu dat obojok a mozete chodit na sutaze

a hladat si hned za kazdu cenu nahradu, preco? aby si nieco dokazala byvalemu?...daj si na isty cas pokoj so vztahmi a nauc sa zatial zit sama so sebou...ked sa to naucis, ked spoznas co chces v zivote a ako to chces,tak je vacsia pravdepodobnost, ze si najdes vhodneho partnera

kavenka114

Chcela som ti niečo napísať, ale v konečnom dôsledku by som napísala len to isté čo ty. On robí presne to, čo si robila ty - vyhliadol si objekt záujmu a trávi s ňou čas. Rozdiel je len v tom, že tvoj objekt záujmu už neprejavuje záujem, zatiaľ čo on sa s tým dievčaťom naďalej stretáva. Keby si mala aj ty niekoho, tak by ťa to tak netrápilo.

No čo ti napíšem? Vieš kde je problém a vieš že ti bude dobre jedine vtedy keď budeš aj ty stretávať iných ľudí, namiesto sedenia doma a depkovania.