Fyzicky ma velmi pritahuje ale ked ma prist k sexu, vsetko vzrusenie zo mna opad

Príspevok v téme: Fyzicky ma velmi pritahuje ale ked ma prist k sexu, vsetko vzrusenie zo mna opad
lelelel

Ahojte,
zacinam vztah s muzom s ktorym sa vzajomne velmi pritahujeme. Obaja mame 25. Uz sme sa pokusali o sex niekolkokrat a nikdy to nebolo uspesne. Nie je to len na mojej strane ale na jeho tiez. Inak je sexualne dost aktivny. Zo svojimi byvalimi priatelkami spaval 2krat denne..
Zacinam byt s toho dost nervozna. Neviem ci je to mnou, ci ho nepritahujem alebo je tak nervozny? Ked spolu nie sme mam s nim velmi zive sexualne predstavy a aj ked mi da pusu som vzrusena, ale vzdy ked sa ocitneme sami a malo by dojst k sexu tak proste nemozem :(.
On pravdepodobne reaguje na to ze ja nie som uplne vzrusena a potom nie je sexu schopny.....
Neviem, ci je to mnou, nim alebo cim?
Myslite ze je to v zaciatkoch vztahu normanle? Je mi z toho na nic :(

lelelel

dakujem za reakcie. Teraz sme od seba, kazdy na opacnom konci Slovenska u rodicov. Tak uvidime. Nejaky alkohol som s nim uz samozrejme pila :) ale asi nie dostatocne mnozstvo. Hmmm.

evik1

zaváži aj to,kto je vo vzťahu dominantnejší,viem,že pri takej situácii intímnej tam musia byť obaja iniciatívny,ale možno ten druhý čaká na toho prvého,kedy to začne...Presne zbytočný ostych,tak sa osmeľ,uvoľni a prelom ľad.ešte ti bude za to vďačný a bude pokračovať.A čo v ten deń,ale ked sa mu to rozleží v hlave,aká si bola fajn,tak ti nedá žiť a určite sa osmelí.všetko prvé je hrozné a sú tam zábrany,lebo ešte pracuje mozog,treba nechať city.Veď patríte k sebe.nemáš čo stratiť.

xxxxxxxxxxxx

mozno sa bojite ze to spackate a ste zbytocne v strese...nepremyslajte nad tym nestresujte sa zbytocne takymito myslienkami. Mozno by fakt pomohl nejaky en poharik na uvolnenie...ale nie moc aby bol priatel funkcny :D