Moja vec, ja viem

kaizen

sam neviem, ani psycholog, ani psychiater mi nevie odpovedat. U ludi vyvolavam velmi zmiesane pocity

jajka001_ presne, nikomu neublizujem, na ten sposob som prisiel uz davno, funguje super, ale to je len blazon prezleceny za normalneho cloveka

Meretseger

tpch: Vďaka za vysvetlenie, až tak sa v tých liekoch nevyznám.
kaizen: Odlišnosť je skôr plusom, nie? Konkretizuj, prosím.

Annika1987

kaizen, vies, co je zaujimave? ze takych, co sa citia akoby boli z ineho sveta, je tolko, ze keby sa vsetci stretli, tak by zistili, ze su vlastne normalni, iba o sebe navzajom neviete. nie si jediny, ktory sa tak citi. takych ludi je viac.

Jaro266

Kaizen , mas krasny vek , ktorý Ti 90% percent diskutujucich zavidia. Ja nezavidim, lebo mam tolko isto :-)))život je krásny. Taký krásny že krajší už nemôže byť. Hlavu hore, žiješ v krajine s najkrajšími ženami na svete. Je tu relatívny klud, môžeš športovať, zabávať sa, nikto ťa neprenasleduje. Proste si užívaj slobodu mladosti a ži. Hlavne neutekaj pred svetom. usmievaj sa , máš to vo vlastných rukách.

jajka001_

no a co ze si odlisny? v com is odlisny? nevies komunikovat alebo v com si myslis ze si iny? to, ze si iny, na tom nie je nic zle -pokial nikomu neublizujes. môžeš byť, aký len chceš.

kaizen

som uplne odlisny, okolie tvrdi ze som prisiel z inej doby, ani psychologovia, ani psychiater to nevyriesi. Mam 25 ale uz sa to neda vydrzat

tpch

Meretseger, Melipramin je tricyklicke AD, tato skupina je najtoxickejsia. Elontril ani Mirzaten nepatria do tejto skupiny. Tricyklika dnes uziva malokto.

Deria

preboha kaizen, co sa stalo, ze chces zomriet? vyzaluj sa, ved ta tu nik nepozna, urcite lepsie, nez to dusit v sebe, mozno sa ti aspon trochu ulavi.

Meretseger

tpch: Áno, ju myslím.
jajka: No neviem, či práve to samovraha odradí.
Zabiť sa môže kedykoľvek. Prečo teraz. Bude horšie.