Moja vec, ja viem

kaizen

Nevedia o nicom. Surodenci maju stastne rodinky, kazdy okolo mna si uziva, len ja som taka cierna ovca. Co im mam povedat? Ze ma nechali uz tri dievcata lebo ich neviem pomilovat? Este viac by sa za mna hanbili ze akeho maju surodenca, ja im to vesat na krk nebudem

xxxxxxxxxxxx

blazon o tom nevie ze je blazon...ty si uvedomujes svoje problemy to je dobre, mozes na nich pracovat. samovrazda je velmi sebacka a ublizis nou len svojim blizkym. Ja sa strasne hnevam na mojho uja ze sa zabil nepodelil sa so svojou bolestou, neprisiel za nami ze ma trable, tvaril sa stale tak veselo... urcite by sme mu pomohli keby sme vedeli ze ma taketo myslienky. co tvoja rodina? rodicia? surodenci? vedia o tvojich myslienkach? ako sa k tomu stavaju?

Deria

maros, to nie je tak myslene. (ale ak tomu bude pevne verit a podla toho zit, mozno ho aj budu povazovat za jezisa)):)

Deria

Predovsetkym sa nelutuj a rob nieco! Bud k sebe tvrdsi, presne, donut sa nieco robit, co ta aspon trochu bavi. Velmi dobre pomaha sport, hlavne v prirode, chod si zabehat alebo urob dobry skutok a vyvenci psa v utulku. Ten ti bude iste vdacny. Pokus sa usmiat na niekoho, prilezitostne trebars aj na cudzieho cloveka. Uvidis, ake je to ma caro a ake je to jednoduche, ked ti to niekto opätuje. Mozno je ten druhy prave taky nestastny ako ty, iba to neda na sebe znat a potesi ho kazdy mily pohlad alebo slovo. A never, ze vsetci, ktori sa usmievaju, su stastni! Mnohi prekonavaju nejaku velku bolest a predsa sa snazia komunikovat, usmievat sa a neuzatvarat do seba. Lebo inak by sa fakt museli zblaznit. Nikdy nepovedz "nechcem zit, aj tak som tu nanic", pretoze ak tomu budes verit, tak sa aj stane.
Doporucujem ti knihu od Josef Murphy "Moc nasho podvedomia" alebo "Zakony myslenia a viery". Velmi putava a napomocna kniha, hlavne v krizovych situaciach.

jajka001_

mas socialnu fobiu, nie je to nic tragicke, len musis na sebe pracovat. musis sa naucit komunikovat aspon na minimalnej urovni a najst si nejake konicky, trebars modelovanie, nech sa nezaoberas stale sam sebou.
blazni vyzeraju inak a co uz ti maju ludia povedat na taku hlasku ze si sa nemal narodit? debatuj na ine temy.

kaizen

Nemam problem o svojo probleme hovorit, len okolie nema zaujem travit spolocnost s blaznom. V praci som casto vravel ze som sa vobec nemal narodit, myslite ze to niekoho zaujima? Ani sa necudujem, tiez nemam silu riesit problemy inych