Co na to muzi.Ako to nespackat?

Príspevok v téme: Co na to muzi.Ako to nespackat?
BlondinkasIQ

Ahojte ,mam pre vas otazku.
Co je pre vas na zene najpritazlvejsie?najviac sexi?

Uz tomu naozaj nerozumiem
V jednom clanku pisu " chval ho , usmievaj sa,bud naivna
V druhom zase bud nepristupna.

Co poviete?
Paci sa mi jeden chlap ,ktory ma uz dost skusenosti aj s tym ,ze baby na neho leteli z roznych dovodov.
Ako na neho?
UZ si ma vimol ,aj mi dal najavo,ze som pre neho sexi a ked som ho ignorovala apri tom si prehadzovala vlasy a bavila sa z kamoskami ,sledoval ma a nevedel sa sustredit na pracu.
Lenze teraz,kedze ja som si ho aoze nevsimla,zacal akoze aj on.
Ako to nespackat?

biela mačka

No, urážať nemusíte , vy chudery. To sa netýka jajky001, ktorá píše vždy rozumne. Ale ja si myslím, že by si sa mala naučiť pravopis, lebo keď vzdelanému mužovi napíšeš: "chíbaš my, čo mám robyť?", tak neviem, neviem...

blondinkasIQ

Takze to muzom treba naozaj vsetko dat na rovinu?
Nechcem len vyzerat velmi lacno,takych moze mat dost.
Velmi sa mi ten chlap paci a chcela by som ho zaujat.Aby si hned nemyslel,ze po nom idem.

Lumik

BlondinkasIQ: no keby som bol ja na jeho mieste, tak si urcite nic nedomyslim, mozno keby si mi napisala nieco na papier v style "hej ty, nechces som mnou chodit" a vlozila to do ruky a dala mi par hodin na rozmyslenie, tak by mi mozno doplo :)

mayuska

ze vraj BlondinkasIQ a dole vid...

BlondinkasIQ
dátum a čas príspevku
Dnes 20:38
IP adresa
179.124

Som uz z toho zufala

Co mam robyt?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
sranda

wreck

bloncka, budem neobvykle hnusny takto na vianoce, ale ved to sa priam ponuka...

po prve, na konci tvojho nicku si to priam pyta nejake pekne cislo. dvojciferne.

po druhe, napis svoj vek, nech mame predstavu ako na teba.

mozno by sme mohli spomedzi nas vylosovat jedneho a ten potom pojde s tebou na inkriminovane miesto, urobi tam analyzu situacie a na dvoch astvorkach ti navrhne mozne scenare a pripadne riesenia. lebo takto na dialku, vies ako...

(alebo to cele bude skor tym, ze ma taketo how-to prispevky uz taaaaakto mooooocne seruuuuu? :-))

peppy

Ako prepac, ale ty fakt nie si normalna podla mna. To uz je neviem kolkata diskusia od teba na tuto temu. A tak isto som si vsimla, ze toto nie je jedine forum kde to riesis. Tento isty prispevok si vlozila aj na birdz.sk a nevedno kde este.
Prestan ciatat tie zenske magaziny lebo ocividne ti to neprospieva. Na taketo veci neexistuju navody. A co potom ked ho zbalis? Zase si pojdes pytat radu na forum, ze co mas robit dalej?

jajka001_

no, ale inak, ak ho chces zaujat, usmej sa nanho trochu , mozno zas naberie odvahu a zacne si ta vsimat. ocny kontakt, usmev, nie prilis vtieravy. dalej nech sa cini on. ak ti stoji za to :)