prečo je to tak ?

Príspevok v téme: prečo je to tak ?
natusa42

ahojte ľudia, nechápem istej veci ....nemám šťastie v živote na chlapcov,vždy sa mi niečo pokašle,alebo po čase zistím,že to celé bolo zbytočné,bola som skutočne v živote len raz,aj to som trpko oľutovala,lebo to bolo,aj je veľmi bolestivé,tak sa preto pýtam,ako je možné,že iné baby majú šťastie na chlapov,štetky majú dobrých chlapov,vypočítavé ženské,ktoré nemajú v sebe ani štipku inteligencie majú dobrých a slušných chlapov,ktorí by pre ne zniesli aj modré z neba a majú dobré vzťahy ..čo sa teda deje so mnou ?mám z toho depresie ,jednoducho takto sa žiť nedá ..tlčiem si hlavu o stenu,prečo práve ja mám takú hnusnú smolu na normálneho človeka,ved ľudia vravia,že som pekná úžasná žena ,veľmi múdra ,inteligentná ,chápavá,citlivá ,a nechápem tda proste kde robím chybu,alebo čo robím zle ...:(:(:(:( ja už som zúfalá z toho ...prečo je to tak,že tie beštie baby majú všetko a ja nič ?len prádznu náruč a slzy ? tak veľmi túžim po normálnom peknom vzťahu,ja by som sa pre toho muža rozdala,keby som mohla ...a ...celé všetko je zle :( poradte mi nejako

JohnDoe10

Ak na to prestanes mysliet a budes si zit svoje tak to pride samo. Samozrejme, za predpokladu ze nebudes trcat niekde sama v diere cely cas :D

Ak si naozaj taka pekna inteligentna a uzasna tak potom je mozno aj problem s tym ze normalny muzi sa proste boja ta oslovit kedze si taka uuzasna :D

Este sa chcem spytat na tvoj model "normalneho" muza a smiem.

Roloi

Tak, ked si to myslela takto, tak to mas pravdu. Tie, co chlastaju a roztahuju nohy kade tade su fakt primitivne. A kolko mas rokov? Mozno si este prilis mlada. Ja som svojho nasla, ked som mala 25 a brali sme sa teraz. ked som mala 28. Ale akoze, tak on je normalny clovek, Nie je to model z obrazku, ale je taky normalny tichy chlapec. A toto som chcela k zivotu, vies, vela bab pozera na krasu, ale prave ti, co su taki nenapadni su najlepsi partneri... Neverim, ze nema o teba nikto zaujem, vies aj ked sa mozno niekomu pacis, tak sa ti to mozno hanbi priznat, maj oci otvorene...

natusa42

lopt chcel by si popísať aj viac ?:) máš tiež taký problém ako ja ?..napíš svoj kontakt nejaký...a ja ti napíšem :)

roloi ja si to o sebe nemyslím,nepovyšujem sa nad ostatné,ale ked vidím aké su :Dtak si toto o sebe musim mysliet :D nemozem sa predsa porovnavat s babami ,co maju v hlave totalne piliny,nevedia zakladne veci ,plus chodia spite na mol kazdy vikend a mali uz v posteli XY chlapov..ako nech sa na mna nikto nehnevá,ale s týmito sa nebudem porovnávať,to je nezrovnateľné,a som háklivá na to,ked ma začne niekto s hentakými proovnávať ...

maros75 lenze ...ja sa nedokazem hrat na hlupu :)ked opak je pravdou ...a proste som taka ,aka som...nebudem sa predsa cely zivot po jeho boku hrat na hlupu...musi ma milovat taku aka som :)

Maros75

natusa.......zrejme je problem v tom,ze si inteligentna a mudra:)
Chlapovi nemozes prerast cez jeho sebavedomie . Ak sa budes hrat na blbu.......budes mat viac stastia:)

roloi

Tak si prestan o sebe mysliet, ze si lepsia ako ostatne, mozno to vadi aj tym chlapom. Nemas pravo sudit, ze stetky, neinteligentne alebo bestie atd... a ze ty si inteligentna a uzasna. Sebaidealizmus vzbudzuje odpor. Chlap bude radsej s neinteligentnou ako samolubou. Kazdy sme nejaky...Viacej skromnosti a menej oddanosti a vsetko pride samo...

jajka001_

natusa, problem je v tom ze si sa zalubila do nespravneho
a nie je pravda, co pises. to je skatulkovanie. aj ty natrafis na spravneho, ked sa ti podari sa odputat.