prečo je to tak ?

Príspevok v téme: prečo je to tak ?
natusa42

ahojte ľudia, nechápem istej veci ....nemám šťastie v živote na chlapcov,vždy sa mi niečo pokašle,alebo po čase zistím,že to celé bolo zbytočné,bola som skutočne v živote len raz,aj to som trpko oľutovala,lebo to bolo,aj je veľmi bolestivé,tak sa preto pýtam,ako je možné,že iné baby majú šťastie na chlapov,štetky majú dobrých chlapov,vypočítavé ženské,ktoré nemajú v sebe ani štipku inteligencie majú dobrých a slušných chlapov,ktorí by pre ne zniesli aj modré z neba a majú dobré vzťahy ..čo sa teda deje so mnou ?mám z toho depresie ,jednoducho takto sa žiť nedá ..tlčiem si hlavu o stenu,prečo práve ja mám takú hnusnú smolu na normálneho človeka,ved ľudia vravia,že som pekná úžasná žena ,veľmi múdra ,inteligentná ,chápavá,citlivá ,a nechápem tda proste kde robím chybu,alebo čo robím zle ...:(:(:(:( ja už som zúfalá z toho ...prečo je to tak,že tie beštie baby majú všetko a ja nič ?len prádznu náruč a slzy ? tak veľmi túžim po normálnom peknom vzťahu,ja by som sa pre toho muža rozdala,keby som mohla ...a ...celé všetko je zle :( poradte mi nejako

natusa42

tenvedla aha jasne:)uz chapem :)ale nevadí...nie som to ja :)lebo ani ja ta nepoznam :)a z Trnavy nepoznam nikoho :)

majjca

Ahoj natusa42,
jasne, ze tomu verim, potom by som ti to nepisala :o).
Vydata nie som, priatela mam, zatial kratko, aby sa dalo povedat ci je ten pravy, to ukaze az buducnost.
(Inak mam uz 26 r.)
A keby aj nie, ved predsa zivot je o hladani stastia a prekonavani zivotnych prekazok. Verim v to, ze kazdy clovek ma niekde tu svoju chybajucu polovicku, len najst to prave nie je jednoduche a lahke, takze musime byt trpezlivi...
A vzdy musime v nieco verit, inak by nas zivot nemal zmysel.

majjca

Ahoj natusa42,
samozrejme ze aj ty najdes toho praveho, len to asi nesmies chciet tak nasilu, ten pravy prichadza vo chvili ked to co najmenej ocakavas...
Zatial by ti mala stacit spolocnost kamaratov a blizkych, ved mas len 20 rokov....
Mne raz babka povedala, ked som mavala podobne obavy s tym, ze som sama, ze: TEN, KTORY MA BYT TVOJ SA NEOZENI ;o))))

Takze nezufaj a drzim prsty :o)