On ma chce, no ja jeho nie....

sweater

ze preco je totak nato nikto nepozna odpoved :), jednoducho to tak je ale myslim ze ta mozem uistit ze urcite niekde po svete beha chalan ktory by bol do teba zblazneny a aj ty do neho, no len najst ho uz asi nebude take jednoduche ale zelam ti aby sa ti to raz podarilo ked uz po tom tak tuzis :)

xxxxxxxxxxxx

:-D ta asi bol kedze to bolo v bare urcite tam nebol na mineralke :))) ale tak to je jedno len pisem ze s niektorimi to po dobrom nejde :-D

lentilkaaa

xxxxxxxx....a nebol tak trochu pod vplyvom alkoholu...lebo tak nereaguje triezvy clovek pokial ma aspon trochu inteligencie

xxxxxxxxxxxx

suhlasim, ked vidim kamaratky ako prejavuju svoj nezaujem voci chlapovi je mi ich naozaj luto, ovsem niektori si povedat nedaju ani ppekne...ja na to vzdy idem tak aby som neurazila no vsak muzske ego reaguje tiez dost zvlastne...napriklad pred par dnami som odmietla jedneho chalana v bare isiel za mnou na zachod ked som mu povedala ze je fajn ale ze mam priatela poslal ma do pi**...a na to mi vravi ze ma strasne chce a zase "chod do pi**"...a za tym ne nechod prec...mmta?

luigy

Vy ženy ste fakt zvláštne.O čom to je hladanie partnera? Znie otazka.
Viete často my to prijde skor ze my muzi sme tyrani otazkou je ta prava,mam sa jej spytat ci so mnou niekam pojde?Lebo čo vy ženy nevidite je sposob ako nas odmietate.Casto kruty a bez sucitu.
A s toho vychadza jediné.Ze my muzi mame tak nizke sebavedomie v citoch že sa musime posmelit drsnymi rečami ale to je kvoly vam a vašej chladnosti.To su kecy že vy ženy ste citlivejsie ,len to viac dávate najavo.Tak sa zamyslite ked za vami pride nejaký muž s nádejou a dajte mu šancu aj ked sa vám nebude páčit.
Pretože čo ak ste už toho vášho pravého odohnali navždy ?

heavy555

No čo k tomu dodať??
je to ten najstarší príbeh ľudstva vždy (aspon trochu) túžime potom čo nemožme mať ,vlastniť .je to viac ci menej zakorenene v nasej holej ľudskej podstate:))
neuraz sa ale ty si asi este mlada dievcina:))(do 20)a je pekne prichadzat sam na tieto veci a je pekne ze si zacinas seba samu uvedomovat ako zena co pritahuje chlapov/chlapcov ,ako to uz bolo spomenute netlac na pilu vsetko pride v ten spravny cas a uzivaj si poznavanie svojej osobnosti a okolia:))