u gynekologa

slniecko

eeka,
nemusis sa oholit. Len tam chod a nicoho sa neboj. Ale len ked nebudes mat svoje dni inak ta gynekolog vysetrit nemoze.

slniecko

Zachodka neviem o co ti ide ale mala by si sa stopnut. Vidim ta uz v druhom prispavku (a urcite si este v dalsich)a vobec nie si vtipna. Nie je pekne sa zabavat na cudzich problemoch a otazkach. Sa uvedom!!

tara

pre VEVE.... Nie, neboli to. Prezrie ta cez konecnik, musis sa uvolnit a bolest citit nebudes. Pred tym by sa ta Dr. mala opytat ci si panna....

viva

Ahojte,
nevie mi niekto poradiť na ktorej stránke si vypočítam príchod dalšej menštruácie, také ako sú medicínske kalkulačky, tam som to nenašla. Dakujem

kamilka

neviem preco,ale mne sa nepaci ked je baba celkom dohladka. Som radsej tak na 5 milimetrov,tak sa mi to paci. vystrihat a nie je problem s vyrazkami.Som vadna,ked vsetci vsade pisu ze vyholit? Nemam vkus alebo co? Co na to povie nejaky chalan.Vsetkym sa paci iba dohladka? Napiste, lebo sa budem hanbit s niekym ale mne to vyhovuje takto.

de

co sa tyka gynekologicky - odporucam

Mudr.Vorosova na Paričkovej 18 ako je UNION poistovna. je naozaj velmi prijemna a mila.

co sa tyka holenia - je to na kazdej z nas. nieje to urcene- treba prist len cista, vonava a nie vo svoje dni.