chlapi nemaju city?

Príspevok v téme: chlapi nemaju city?
zvedavalu

Ako je mozne, ze ked ma chlap sex, tak pozera partnerke pocas sexu do oci, bozkava sa s nou, objima, hladka, je nezny, a tak isto chce aby ho partnerka bozkavala na krk, pery, hladkala ho atd..a pri tom on vobec tu partnerku nema rad?? A nemyslim, jednorazovku, ale kamarata...Ved este ak ked psika clovek hladka, tak psik si na to zvykne, a zacne mat svojho pana rad...Ale chlapa clovek moze hladkat a nim to nehne..Sorry, za to prirovnanie, ale psy maju viac citov ako chlap...

kafe

zvedavalu, a ty nevidíš že ten chlap takýmito prejavmi má ženu skutočne trochu rád? Ty si pod tými citmi predstavuješ asi zaľúbenosť. Takže neni chyba v chlapovi, že by nemal city, len ty ich asi nedokážeš vidieť, prípadne by si chcela aby bol zaľúbený.

atm

kazdy clovek vacsinou sadne druhemu na lep, ak mu hovori to, co chce pocut. ide len o to, ze niekto ten lep potrebuje silnejsi a niekto sa chyti aj do slabsej substanciep;). co sa tyka kalerabov tam su samozrejme nutne aj nejake fyzicke crty, uz nejaka povrchna pritazlivost, teda nielen slova. urcite voci tomu ale nie si lulu odolna, len mozno si nenatrafila na jedinca s dostatocnymi schopnostami. velmi pravdepodobne nejaky "brad pitt" aj keby ta nemiloval a mal ta uplne v pazi a potreboval ta len ako prostriedok na 'ukludnenie hormonov', tak by sa mu to velmi pravdepodobne podarilo a dostal by ta;D. viem, ze si to nepriznas, ale o tom to presne je:)

lulu22

Ja som asi voči "kalerábom do hlavičky" odolná :) sa mi to zdá až trapné a okaté :D tí chlapi, čo to skúšajú takouto formou sú úbožiaci a z ich prejavu to je až cítiť, že je to kaleráb :D
poznám jeden živý príklad u mňa v práci. krááásne reči mal, pritom začal bývať s dlhoročnou priateľkou a o nej hovoril, ako ju miluje a mne tvrdil, že je to už stereotyp, že je s ňou len preto,lebo jeho otec ju mal rád a bolo to jeho želanie(on zomrel) toto by prekukla aj tá najnaivnejšia bytosť :D

atm

"mna by skor zaujimalo, ako dostane muz zenu do postele, ked ju nema rad"
to je co za splech toto:D si nikdy ziadnej neskusal tlacit kaleraby do hlavicky?:)

lost

mna by skor zaujimalo, ako dostane muz zenu do postele, ked ju nema rad ...

ale nie ved su Vianoce :) ... no mozno len nevie prejavit tie city ?

atm

suhlasim s nazorom podomnou.. zase tu niekto nasiel nejakeho jedneho chlapa/zenu a na zaklade jeho vlastnosti spravi zaver ze VSETCI su taki a taki... tema je proste zbytocny flame