co si obliect na pohovor?

Príspevok v téme: co si obliect na pohovor?
jennie

ahojte som pozvana na pracovny pohovor na utorok..mam dilemu lebo neviem co si mam obliect..je to pozicia marketingovy pracovnik pre exekutorsku firmu..uvazujem ze si zoberiem cierne leginy kotnicky sivy svetrik na gombiky a kabat..pokazim s tym nieco? kostym mi uz pride strohy a nudny poradte mi prosim co na seba diki

jennie

lilek viem sa obliect ale nikdy som ku predchadzajucemu zamestnaniu nepotrebovala elegantne oblecenie..robila som ako zdrav.sestra cize v uniforme a v rakusku opatrovatelk kde som v byte chodila v teplakoch lebo kostym tam by mi bol tak zbytocny ked neustale som musela zvyhat nevladneho cloveka a prekladat ho z postele na vozik a co ja viem este co..ok leginy su out tak ake nohavice?? skunu urcite nie ked je von -5

lilek

no ja neviem ja by som si vzala puzdrovu vysoku suknu, kvalitnu bluzku, pancusky, cizmy vysoke a kabat....

leginy a kotnickove boty... ? ides na pohovor ne na nejaky dejchanek ... fuj leginy na pohovor to je absolutne nevhodne a nechutne...navyse ked sa nevies ani obliect tak neviem neviem...