co si obliect na pohovor?

Príspevok v téme: co si obliect na pohovor?
jennie

ahojte som pozvana na pracovny pohovor na utorok..mam dilemu lebo neviem co si mam obliect..je to pozicia marketingovy pracovnik pre exekutorsku firmu..uvazujem ze si zoberiem cierne leginy kotnicky sivy svetrik na gombiky a kabat..pokazim s tym nieco? kostym mi uz pride strohy a nudny poradte mi prosim co na seba diki

jennie

neboj mam len elegantne sukne a v lete to ani nenosim lebo som skor nohavicovy typ..nebudem si na seba davat nieco v com sa citim zle..

jajka001_

šunku :)
vobec nie, sukna je zenska, preco by si si ju nemohla dat? ak bude slusne, jasne ze nie mini, sexy, volanikova...

jennie

tpch argumentujem mraz preto lebo mi pride skor nevdodne vziat ci na seba sunku a cizmy..to mi pride ako keby som mala ist robit ku...

lilek

ale ved sa daju kupit hrubsie pancusky to nie je ziadna veda...zrovna ja som mala pohovor tiez na mark. poziciu min. tyzden (sice to bolo vo velkej firme)... neviem nohavice by som si nikdy nedala pretoze dziny nemozes na pohovor (trapas jak svina) a take tie hm to mi pride dost take nekreativne a nezenske...

inak to je zaujimave zdravotna sestra ide na pohovor na mark tak to drzim palce :D