lieky na tlak a alkohol

Hanybany

No moment. Vsetci hovorite ako o vrahovi. Alkoholik je tzv. Chory jedinec a potrebuje pomoc hlavne!!!! Od rodiny. Viem o com hovorim, bola som na tom rovnako a moje deti mi razne pomohli. Neustaly natlak a vycitky som mala na stole stale. Cez den, aj v noci. Rodina ma podrzala a strasne pomohla. Kamaradky si dobre iba pri pohariku. Preto ziadne nemam a ani nechcem mat. Mam iba svoju rodinu.

Hanybany

No moment. Vsetci hovorite ako o vrahovi. Alkoholik je tzv. Chory jedinec a potrebuje pomoc hlavne!!!! Od rodiny. Viem o com hovorim, bola som na tom rovnako a moje deti mi razne pomohli. Neustaly natlak a vycitky som mala na stole stale. Cez den, aj v noci. Rodina ma podrzala a strasne pomohla. Kamaradky si dobre iba pri pohariku. Preto ziadne nemam a ani nechcem mat. Mam iba svoju rodinu.

Kavenka114

presne! a keď som jej s plačom vykričala, že nech si uvedomí ako sa správa, že mi chýbajú časy, keď k nám chodila jej sestra (namiesto tých kráv s ktorými sa teraz stretáva), tak jej to vydržalo len nejaké dva týždne a potom sa to vrátilo do starých koľají. A nič sa s tým nedá robiť. Na liečenie nepôjde lebo "ona nie je alkoholička". Otec už toľko krát spomínal, že sa s ňou rozíde, no stále nič. Nechala sa vyhodiť s celkom dobre platenej práce lebo nafúkala. Krstná matka mi zomrela na zničenie pečene alkoholom a miesto toho aby ju to nakoplo, že je to svinstvo, chlastá ďalej. Ale všetci sme sprostí idioti a len ona a tie jej kravy kamarátky sú skvelé

mamdost

ide o matku, a odísť nechcem kvôli otcovi..nezaslúži si s ňou ostať sám..aj ked je to jeho rozhodnutie, že sa ešte nerozviedol..ale zrejme k nej ešte má nejaké pozitívne pocity a nechce ju opustiť aj ked ona sa už rozhodla že nám všetkým zničí život..