Bolest klbov u mladeho chalaniska

Príspevok v téme: Bolest klbov u mladeho chalaniska
fitnesmaster

jeto par mesiacov co som zacal posilnovat, nehram sa na ziadneho ramba, dvyham len vahy prisluchajuce zaciatocnikovy a mojej silovej vybave (mam sakramensky strach z urazu :), vobec sa neprepinam, cvicim pravidelne a cviky prevadzam spravne, problem je ten ze ma nedavno zacalo aj pri posilnovani aj uz aj mimo toho boliet v klboch, najskor to boli ramena a par dni dozadu som si bol poskakat na koncerte kde po niekolkych hodinach ma zacali neskutocne boliet clenky aj kolena az som do donca predstavenia musel sediet. mam strach ze si takto nenapravitelne znicim klby, cvicenie ma zacalo hrozne bavit a nechcem s tym prestat, preto vas prosim o radu, nejaky "prirodeny" doplnok na klbove mazivo ale nieco :) nerozumiem sa tomu velmi, a prosim o rady hlavne takych ktori posiluju a presli si nejkymi podobnymi problemami, alebo borca RNG e.g., pretoze nieje bolest ako bolest, predom vdaka

sweater

ok skusim, radsej nachvilu necham cvicenia :( a uvidim ako sa to bde vyvyjat, lenze ma bolia klby aj teraz a to uz som necvicil asi tyzden..

tpch

Kup si nieco s obsahom glukozaminu, chondroitinu a kyseliny hyaluronovej. V lekarni iste najdes viac druhov tychto pripravkov.