vzťah - nevzťah

Príspevok v téme: vzťah - nevzťah
lístie

Ahojte, začalo to ako potenciálny vzťah, ktorý som ale zrušila, pretože to bolo na mňa prirýchle a mala som z dotyčného pocit, že je so mnou len kvôli sexu. Dali sme to opäť dokopy, ale to sme spravili len na sex, keďže sme sa cítili spolu fajn, ale nemala som čas rozvíjať nejaký vzťah. Lenže sa ku mne správal zrazu veľmi pekne, písala mi sms, na verejnosti na pobozkal, chcel vedieť ako sa mám, cítim, čo mi je, objal ma ak som to potrebovala. Bála som sa, že sa zamilujem a vedela som, že u neho to nehrozí, tak som to skončila. Teraz sme v rovine kamarátskej, ale ja mám pocit, že ho potrebujem, konečne je to muž, s ktorým si rozumiem, ktorý rozumie mne. Lenže on už nič nechce, stále sa ku mne správa pekne, porozprávame sa, pomôže mi ak treba, ale viem, že to je len v tej kamarátskej rovine. Ako to prekonať? nechať to celé tak, neozývať sa mu vôbec a prísť aj o kamaráta, alebo sa týrať tým, že keď ho stretnem, tak cítim neskutočnú potrebu ho silno objať, pobozkať, ale nemôžem a on vie dobre, čo cítim, ale nerieši to radšej...

Tessy006

dvakrát si to skončila a čuduješ sa, že má toho dosť? ak tu niekto nevie, čo chce, tak si to ty, najprv ti vadilo, že by ťa chcel len na sex, potom ti vadilo, že by sa do teba zamiloval...chudák chlap

lístie

majkazz, no to neviem, keby to viem uplne naisto, tak nemám čo riešiť :). asi to ale nechám len tak plávať. Pomohlo mi, že som to sem napísala, nemám to komu povedať. Myslím, že je to aj tým, že je ešte primladý, nevybúrený a nevie, čo chce..asi potrebuje ešte zopár rokov..

majkazz

a ako vies, ze nic uz nechce? na zaklade coho? my zeny obcas vidime veci, kt. nie su :). jeho by mozno potesilo, keby si sa prejavila... mozno to vnima rovnako, ale nexce na teba tlacit

lístie

nechce ma potrestať a ani za ním nebehám :). zase mám svoju hrdosť, ale mala som potrebu mu povedať o svojich pocitoch, keďže mám rada priamosť, ale spravila som to len raz..žijem svoj život a keď sa s ním stretnem tak sa po ňom neliepam, je to normálne kamarátske stretnutie, len mám vždy nutkanie, ale jasné, že ho neprejavím...

Maoam

tpch: tak takeho som ja skutocne raz zazila, len kym mi doslo ze o co mu slo, on ma vazne takto 'potrestal', lebo nemal uspech :-DDD

Maoam

hm, ak by som bola v takej situacii, tak by som to prestala riesit, nahodila odstup, lebo sa neliepam po muzoch a ked, tak nech zabojuje on, v tomto som asi dost staromodna :-)

ak budes len kamaratka, nebudes a o nic snazit, budes si zit svoj zivot a nic neprejavovat, uvidis, co to urobi - mozno sa chlapec preberie

a ked nie, aspon nebudes taka, co beha za chlapmi, liepa sa po nich a tak