Nie je ta kadernicka predrazena?

jankaaaaaaaaa

aks a viete doma strihat, tak nech sa paci. mate to zadarmo.. ale zas na druhej strane, aspon si kupte kvalitne kadernicke noznice, urcite si vlasy nestrihajte obycajnymi noznicami na papier, pretoze tie vlasy zle odstrihnu a budu sa velmi rychlo stiepit

Kavenka114

presne preto nikdy nechodím ku kaderníčkam!!!

Pokazí ti to vlasy, povieš že chceš podstrihnúť 5 cm a podstrihne 10 a ešte musíš za to zaplatiť. Som zástanca názoru - radšej si pokazím účes sama a zadarmo. A od kedy sa strihám sama som nadmieru spokojná. Aj keď momentálne nestrihám, lebo ich chcem nechať dorásť.

Inak takéto ceny zvyčajne platia v kaderníctvach v obchodných centrách a tam je skoro všetko predražené.

sydney

bolo to vela. ja si davam vzdy dorabat melir,co je drahsie nez farby, teraz som sa dokonca davala strihat,dava mi vzdy vselijake tie fajn vecicky na vlasy,vyfuka a zaplatim vzdy len 17 eur,to sa mi paci :)

Lulu2011

je to vela, mna niekolkokrat v kadernictve nastvali syndromom nutkania odstrihnut co najviac, ze som tam prestala chodit, raz za cas si podstrihnem konceky sama a par krat do roka si vlasy tiez nafarbim sama a som spokojna

blondula

aj moje dieta je anjelik,sak aj brckavy a blondaty je,ale noznicky aj tak do ruciciek nedostane ! dneska ma isiel akoze polubit a taku mi pleskol s takym hrncekom po cele,ze hrcu mam :DDDD ... to urcite ma po mne povahu "rohatu" ...

blondula

tpch...raz som vo widni opatrovala take male zasrane dievcisko,co mi skoro vrkoc odstrihla !!! :DDD zaviazala mi oci maminou satkou,ze ma ide cesat a aby som nekukala ! esteze ma napadlo sa kuknut a ked som tie noznice zbadala,skoro som infarkt chytila :DDD ani som to nestihla rozdychat,prisla s novou hrou,ze sa ideme malovat na kozu.teda ona mi namaluje tvar s fixkami co sa umyju :D kukla som si na obal a boli to nejake na textil.tak mi nieco nakreslila len na ruku.este asi po tyzdni sa to neumylo.si predstav,ze by mi tie grafiti na ksicht hodila :DDDDD detom uz neveriiiim !!!! :DDDD

natalia123

asi fakt :) dobre, oddychla som si v kadernictve za 35 € nabuduce si urcite kvalitnejsie, lepsie a lacnejsie oddychnem aj na inych zaujimavych miestach :)a nebudem mat vycitky svedomia, ze za tie peniaze som mohla mat novu kabelku :D Vdaka za rady inak.