Výber partnera?

beskyd

no, z mojho pozorovania vypylva ze zenam sa na muzoch pacia dobre geny a zabezpecenie (bez ohladu na to ako sa k tomu zabezpeceniu dopracovali) a muzom sa paci, ked je zena v sulade s dobou a spolocnostou diktovanymi trendami tak, aby vyzeral, ze ma reprezentativnu partnerku, idealne umelu a vychudnutu ktora sa tvari ako top luxusna trofej.. ehm.. teda pardon, taku, ktora sa o seba stara samozrejme:)

Lover

Tak vies blondula ja som tiez par chlapov poznala co sa mi pacili ale inac to boli uplny idioti :D Cize mne by stacil taky premer len nech by mi vyhovoval v povahovych crtoch :)

lost "brain inside" to je dobre :D:D ... A stym co si napisal celkom suhlasim :)

blondula

ja som si partnera nikdy nevyberala.jednoducho sa mi musel na prvy pohlad pacit a ma pritahovat ! pacia sa mi vysoky,stihly,s tmavymi dlhsimi vlasmi.mojho som spoznala so strapatou hlavou a vlasy mal kratke,ale uz mu to narastlo a velmi mu to pristane :DD

lost

Tak za prve uprednostnujem rasu s nalepkou "brain inside" (odvodene z upload.wikimedia.org to je nalepka na notebooku/pocitaci ze inside je Intel CPU)
A za druhe.. hm no neviem :) to je asi tak vsetko :D

Ani neviem co by sa dalo uprednostnit.. Ono je to asi ako pri vyjednavani ceny za nejaky produkt na trhu - zacina sa vysoko a ide sa nizsie, ale ak sa ide prilis nizko, tak sa obchod zrusi :)

vernost, timovy duch, neznicitelnost