trvale vyliecenie z PPP

brunuska

skus a hlavne vela sily,no a 90% uspechu je zacat sa mat rada taka aka som-fyzicky aj dusevne-nech si hovori kto chce co chce!!!zvysnych 10% je vnutorna sila kazdej z nas!

brunuska

tak take otazky si ani neklad- preco ja???
a v podstate je to aj jedno-preco ty.
ano spravne to chapes-ale nespravne to robis- snazis sa...cim viac sa budes snazit tym je vacsia pravdepodobnost ze zlyhas.ako som pisala vedla :-)
treba sa zamestnat niecim-sport,priatelia,hobby...nemysliet na to,nesustredit sa na to.

samanta

tak ak spravne chapem....uplne sa z toho nedostanem...ale mozem to v sebe potlacit,to robim,snazim sa...keby som len vedela ze preco ja...ok,viem ze mnohi su na tom este ovela horsie..tak radsej sa nad tym nezamyslat...

brunuska

no mna vyliecila smrt niekoho blizkeho- uvedomenie si,ze nemam pravo brat a nicit si zivot.ktosi zit chcel a nebolo mu dopriate,a mne bolo a nechcela som??? a slubila som mu to!ale hlavne som to slubila sebe! nie som vyliecena-nikdy nebudem! vyliecit sa neda! cim skor to pochopite tym lepsie pre vas.5 rokov som cista a som na seba hrda!ani ja nie som dokonala a tiez som sa za tych 5 rokov par krat posmykla-ked dosli velke problemi,ale zodvihla som sa hned a sla normalne dalej! kazda z vas ma v sebe tu silu, len musite najst silu rozhodnut sa a cosi spravit-nik vas z toho nedostane len vy same!!!

brunuska

samanta-ziadne premahanie-vazim sa raz za tyzden,nemerala som sa ani nepamatam, kalorie absolutne neratam, vycitky pri jedle nemavam-obcas-ale fakt len vynimocne,papam normalne, jedlo si vychutnavam a tesim sa nan... a takto si zijem uz 5 rockov! a jedlo pre mna uz davno neni jediny zmysel alebo problem zivota-naopak uzivam si ostatne krasy zivota,ktore som pred tym nevidela!mne toto staci...neviem co by si chcela viac!zavislost nikdy nezlikvidujes uplne,ale mozes ju uplne potlacit.

samanta

jj..myslela som trvale...ja viem ze s premahanim to ide....obcas sa clovek smykne...ale da sa s tym zit....ak sa uspokoji...a co ked mi to nestaci,ze sa neprezieram...ked viem ze aj tak je jedlo pre mna velmi citliva tema....a myslim na neho "inak"..

brunuska

trosku ta opravim-nie trvale- uplne vyliecenie z PPP neexistuje! ale !
som zijuci priklad ze sa to da- len to chce vela vela vnutornej sily-je to neustali boj-ale da sa vyhravat kazdy den!